Що буде якщо здерти родимку?

загрузка...

Часто задаються цим питанням люди, яких не влаштовує власне тіло, а саме місце розташування або розмір, вид родимки. Лікарі всього світу, не радять видаляти родимки. Справа в тому, що родимка — це свого роду пухлина. Вона не росте — це головне її відмінність від інших видів пухлин. Але якщо з якихось причин родимка постраждала, то запускається процес формування вже цієї пухлини. Вона носить назву — меланома. Такий вид пухлини дуже небезпечний у зв’язку з тим, що вона дуже швидко зростає і переходить у фазу метастази. Ансамбль клітин родимки відповідає за пігментацію нашої шкіри, тобто за наш загар. Якщо частина цих клітин потрапляє в кров, то виникає зазначена вище меланома. Багато людей, ділячись своїм досвідом кажуть про те, що в їхньому випадку все закінчилося благополучно. Тобто, коли вони здирали родимку, на цьому місці виростала нова і все проходило. Буває і так. Але в будь-якому випадку пошкодження родимки може принести чимало лиха на вашу голову. Здерши родимку, зверніться до лікаря.

Багато чого залежить і від того, яка це родимка. В даному випадку залежність наступна. Чим більше родимка, тим вище ризик зараження крові і важкого лікування. У багатьох випадках видалення родимки приводило до летального результату. Так, відома американська співачка Єва Кессіді, видаливши родимку, померла від зараження крові.

Ще однією причиною переродження родимки у злоякісну пухлину лікарі називають занадто довге перебування на сонці. Справа в тому, що постійний вплив ультрафіолетових променів сонця веде до необоротних змін клітин нашої шкіри. Для кожної людини існує своя доза критичного перебування на сонці. Грань між критичною і некритичної точкою через чур тонка, тому потрібно просто запам’ятати, що тривале перебування під прямими променями сонця, що згубно для нашої шкіри і може стати причиною виникнення ракової пухлини. Пам’ятайте про те, що засмага — це опік шкіри. А шкіра володіє специфічною пам’яттю, тому може відреагувати на загар по-різному. Особливо уважно потрібно загарать майбутнім мамам. Гормональна перебудова організму вагітної жінки веде до змін в тому числі і в клітинах шкіри. Виділяють кілька груп людей, які особливо схильні до впливу сонячних променів:

 • Люди, що володіють світлою шкірою і світлим волоссям.
 • Люди з блакитними, сірими та зеленими очима.
 • На шкірі людини багато веснянок.
 • На шкірі людини багато пігментних плям.
 • Вагітні жінки.
 • На шкірі людини багато родимок, особливо привишают діаметр в 5 мм.
 • Що робити якщо ви здерли родимку?

 • Зупиніть кровотечу за допомогою тампона або вати. Змочіть тампон або вату перекисом водню. Складіть суху марлю в кілька шарів і притисніть до родимці. Марлю необхідно тримати 10 чи 15 хвилин. Зверніться до лікаря.
 • Якщо ви повністю здерли родимку. Не втратьте зірвану родимку, так як вона архіважливо для проведення аналізу на якість пухлини. Зверніться до лікаря в терміновому порядку.
 • Якщо ви здерли родимку не повністю. Зупиніть кров, як було описано в першому пункті. Зверніться до лікувальної установи. Там вашу родимку видалять правильно і безпечно, а також проведуть аналіз на якість пухлини.
 • Отже, якщо ви або Вишгорода дитина здерли родимку, то пам’ятайте про те, що цей факт не можна залишати без уваги. Обов’язково зупиніть кров за допомогою перекису водню і негайно зверніться до лікаря. Відповідаючи на питання чому не можна здирати родимки, хочеться відзначити. Не дивлячись на те, що родима пляма — це доброякісна пухлина, не варто зневажливо до нього ставитися. Родимка — це частина нашого тіла, яке вимагає турботи і особливого ставлення до себе. Як би там не було, наше тіло та здоров’я — це наш головний ресурс успішного життя і щастя.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: