Пресотерапія — один з методів лімфодренажа

загрузка...

Пресотерапія — це унікальний спосіб моделювання фігури. Пресотерапія прийшла в косметологію з медицини і є дуже затребуваною процедурою завдяки своїй високій ефективності в лікуванні целюліту, набряків і в’ялості шкіри. Пресотерапія активно впливає на лімфатичну систему і виводить з організму зайву рідину і накопичені токсини, допомагає процесу насичення і очищення тканин. Пневматичний масаж забезпечує значне поліпшення здоров’я, яке засноване на двох механізмах: фізіологічний дренаж тканин і зцілююче вплив.

Як виконується пресотерапія

Під час процедури пацієнт комфортно лежить на кушетці. У залежності від області застосування на пацієнта надівається спеціальне обладнання: довгі рукави на руки, або довгі чоботи на ноги. Ці пристосування з’єднані з механізмом подачі повітря, який посилає стиснене повітря в рукав або чобіт, відповідно до встановленої програми. Повітря, що циркулює в рукаві або чоботі, ефективно впливає на проблемні ділянки тіла, позбавляючи від целюліту, набряків, і стимулюючи обмін речовин і циркуляцію крові в організмі. Цей ефект досягається за допомогою чергування точно вимірюваного високого і низького тиску. Для проведення пресотерапії існує обладнання різних моделей, які дозволяють вибрати потрібну програму, відповідаючи індивідуальним потребам кожного пацієнта. Процедура має проводитися під контролем досвідченого фахівця, що гарантує безпеку та хороший результат. Тривалість процедури зазвичай становить сорок хвилин. Курс лікування становить від 10 до 15 процедур. Сеанси лікування проводяться раз на два-три дні. За необхідності курс повторюють через п’ять або шість місяців.

Показання

 • Целюліт в будь-якій стадії або профілактика целюліту;
 • Локальні жирові відкладення або позбавлення від зайвої ваги;
 • Спазми в м’язах ніг;
 • Побічні ефекти від занять спортом або фізичної роботи;
 • Хронічна венозна недостатність;
 • Набряки різного походження;
 • Ефективна профілактика утворення тромбів.
 • Результати

 • Повне позбавлення від ознак целюліту, значне поліпшення еластичності шкіри. Лімфодренажний масаж стисненим повітрям інтенсивно впливає на шкіру, підшкірні жирові тканини, нормалізує циркуляцію лімфи і міжклітинної рідини. Пресотерапія особливо ефективна в поєднанні з антицелюлітними кремами.
 • Значне скорочення часу післяопераційної чи посттравматичної реабілітації.
 • Ритмічне чергування пауз і тиску підсилює приплив крові і метаболічні процеси, завдяки чому живлення тканин і органів значно посилюється, поліпшуючи загальний стан здоров’я, а також реабілітацію функцій організму.
 • Пресотерапія дозволяє повністю позбавитися від набряків або припухлості різного походження, і значно зменшує об’єми тіла.
 • Масаж стисненим повітрям нормалізує водний баланс і позбавляє організм від токсинів.
 • Пневматичний масаж показаний жінкам на ранніх термінах вагітності, щоб позбутися від болю в ногах і набряків.
 • Пресотерапія — це ефективний метод лікування ранніх стадій та профілактика варикозного розширення вен, завдяки Антиспазматичні і судинорозширювальній дії.
 • В результаті цих процедур значно підвищується імунітет і стресостійкість, поліпшується настрій, організм отримує позитивну енергію, тіло стає значно більш рухливим.
 • Масаж забезпечує хороше розслаблення, і до кінця сеансу пацієнт відчуває легкість у всьому тілі.
 • Позитивні результати помітні вже після першого сеансу, і відчуваються довгий час після завершення курсу. Масаж стисненим повітрям можна поєднувати з іншими косметичними процедурами, спрямованими на корекцію фігури, наприклад, з обгортаннями. Один сеанс пневматичного масажу рівноцінний 20-30 сеансів мануального масажу. Пресотерапія часто поєднують з обгортаннями і талассотерапией.

  Високий тиск повітря, вживане до певної ділянки тіла, підсилює ступінь гідростатичного тиску, і, таким чином, підсилює фільтрацію рідини і газообмін через стінки капілярів. Це створює умови для більш швидкого засвоєння кисню прилежащими клітинами тканин. Стимулюється процес зцілення шкіри. Поєднання посилення й ослаблення місцевого тиску (пульсова баротерапія) допомагає поліпшенню тонусу кровоносних судин в м’язах і селективної прохідності судин. Це посилює межкапіллярний метаболізм і швидкість обміну рідин між кров’ю і сполучною тканиною, покращує надходження крові до скелетних м’язів і ендотелію артерій і вен.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: