Правильне знайомство — не варто поспішати

загрузка...

Перш за все, потрібно домовиться, що значить «правильне »? Правильне — це таке знайомство, в результаті якого ти добиваєшся від об’єкту бажання подальшого спілкування. Іншими словами, добиваєшся реакції «позитив».

Як почати?

Природно, з залучення уваги, а добитися можна цього різними способами. Найпоширеніший з них: «привіт!». Правила гарного тону просто не залишають «жертві» вибору, окрім як відповісти власним «привіт!»

Наступним по популярності йде «супервопрос». Однак, питання треба ще навчитися задавати! Існує два їх види: перший, питання закритий, тобто обмеженою кількістю варіацій відповіді; другий, відповідно, питання відкрите, а саме не обмежує у відповіді. Наприклад, привертаючи увагу фразою: «дівчина, підкажіть: котра година?», І, отримавши лаконічне: «17:34», тобі доведеться напружити уяву, щоб і далі утримати увагу об’єкту і продовжити спілкування. А, скажімо, запитавши її жіноча думка про те, який стиль в одязі тобі більше би підійшов, у відповідь отримаєш цілий розгорнутий монолог!

Комплімент виражає наше природне бажання виказати об’єкту свою симпатію. Складність полягає в тому, що в комплімент ми, як правило, вкладаємо те, що найбільш яскраво і першочергово впадає в очі. Наприклад: «яка ж ти гарна!». З одного боку, кожній жінці приємно це почути і зайвий раз підкріпити свою гординю, з іншого, красуня знає, що вона красива — це для неї не новина! Оригінальність у декілька разів підвищує ефективність компліменту: «у вас такий проникливий погляд, напевно, ви бачите людей наскрізь?».

Можна також цілком і повністю довіритися ситуації, і діяти відповідно до неї: «стій, туди не можна! Прохід закрито! Підемо, я знаю короткий шлях! », Взяти об’єкт за руку і повести за собою; або, наприклад, так:« добродію, а не могли б ви мені допомогти донести пакети, а то я, здається, не розрахувала свої сили в магазині. .. ». У наведеній варіації між чоловіком і жінкою розігруються роль сильної і слабкої, тобто пріроднопредполагаемие. Також примітно ще і те, що між вами встановлюється тактильний контакт безпосередньо (через зіткнення) чи опосередковано (через річ), що сприяє викликом відчуття довіри.

Привернути увагу можна і шумовим ефектом, наприклад, обстучать черевики від снігу: «яка сльота! Терпіти не можу зиму! А ви любите? ». Або налякати її треллю велосипедного дзвінка і запропонувати підвести даму.

Але якщо ти хочеш, щоб знайомство було яскравим і незабутнім проведи його нестандартно! Можна, наприклад, представитися співробітником соціологічної служби, і протестувати об’єкт на тему сексуальних пристрастей — пригодиться на майбутнє!

Що далі?

А далі, власне, залишається два варіанти: ти або готовий до спілкування і його продовжуєш, або обмінюватися контактами і переносиш зустріч. Якщо ти все таки не готовий або з якихось причин не можеш продовжити спілкування, припустимо, поспішаєш на роботу, то просто обмінялися телефонами з об’єктом. Наприклад, підійди до об’єкта і попроси її допомогти тобі написати смс-визнання в симпатії до дівчини. Коли остання допоможе тобі його скласти, просто скажи їй в рядок адресата вписати свій номер і відправ смс!

Що говорити?

Говорити можна все, що завгодно, але те, що прийнятно для обох. Це можуть бути і жарти, розповіді та анекдоти; можуть бути історії з життя, діалоги про науку, політику чи улюбленому мультфільмі. Головне, щоб розмова була цікавий і комфортний обом! В якійсь мірі потрібно підлаштуватися під партнера і знайти спільні точки дотику.

Іноді, при першому знайомстві боязкість бере гору, і знайти загальну взаімоінтересную тему виходить далеко не відразу. Відмінним засобом порятунку є похід в кіно. Час перегляду, по-перше, надає перепочинок і можливість встановити тактильний контакт (наприклад, взяти за руку); а, по-друге, — відкриває простір діалогу: тут і режисерська думка, і прихований сенс, гра акторів …

Застава успіху будь-якого починання — це позитивні емоції. Даруйте їх один одному, тоді спілкування стане легким, радісним і таким бажаним!

Монастирська Ольга

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: