Поцілунок з мовою, взасос з мовою — що робити?

загрузка...

Існує безліч фактів про поцілунки. Один з них каже, що 50% людей до 14 років вже пробували цілуватися взасос. Але Ви тільки уявіть, що решта 50% ще мріють про перший поцілунок з мовою. І багато з них потребують порад по тому, як потрібно цілуватися з мовою. Дана стаття розповість все про поцілунки з мовою.

Навіщо цілуватися з мовою

Люди цілуються для вираження своїх емоцій, в знак любові. Коли нам сильно подобається людина протилежної статі, ми хочемо стати з ним ближче, доторкнутися своїми губами до його губ. Але навіщо ж потрібна мова в поцілунках? Французи б сказали, що поцілунок з використанням мови — це більш близький, інтимний поцілунок, при якому з’єднуються душі закоханих. Також поцілунок з мовою дозволяє урізноманітнити звичайні поцілунки. З рухами мови можна пофантазувати, мовою можна пограти з губами. Якщо цілуватися з мовою з хлопцем, його можна не на жарт розохотити і завести. Поцілунки мовою є дуже збудливими. Вони провокують на фантазії сексуального характеру. Адже кажуть, що поцілунок з мовою взасос може натякнути на переваги людини в сексі.

Хоча скільки людей, стільки й думок. Деякі люди воліють цілуватися без мови. Будьте уважні до свого партнера. Якщо Ви хочете цілуватися мовою, перевірте, чи готовий Ваш партнер до цього, чи подобаються йому такі поцілунки. Обережно дізнатися це можна, трохи попестити мовою його губи, спробувавши торкнутися до кінчика його мови. Подивіться, чим відповість Вам кохана людина, чи потягнеться він Вам на зустріч.

Що робити мовою, коли цілуєшся

Поцілунок з мовою взасос не так складний, як може здатися.

Видів поцілунків з мовою неймовірне безліч! Закохані самі часто дають назви своїм поцілунків. Наприклад, облизують поцілунок — ніжно облизуючи губи коханої людини. Або їстівний поцілунок — треба намазати губи один одного чим-небудь смачним, а потім язичком злизувати це з них. Починати поцілунок з мовою все одно треба з поцілунку губ. Якщо Ви відразу ж пристрасно накине на коханого, не пройшовши так звану прелюдію, то це не завжди буде виглядати адекватно. Спершу оцініть ситуацію. Якщо це буде момент, переповнений романтикою, то варто почати з простих поцілунків. Далі спробуйте лизнути губи партнера, Ви відчуєте його реакцію і зрозумієте, чи можна діяти більш активно. Якщо так, то повільно просувайте мову в рот партнера і шукайте кінчик його мови. Пройдіться по ньому своєю мовою, це буде схоже на їх перше знайомство або вітання. Тільки потім можна просунути мову трохи глибше і ласкаво провести їм за мовою партнера. Тепер використовуйте не тільки кінчики мови, а більш широку його частину. Шарити своєю мовою по ротової порожнини партнера — це не кращий варіант. Глибоке проникнення також може викликати роздратування і фізичну неприязнь. Ви досягнете успіху, якщо будете грати з мовами один одного, стуляючи і розмикаючи губи. Мова під час поцілунку не повинен бути твердим і напруженим. Розслабте його, м’який язичок збуджує уяву.

Як цілуватися з проколоті мовою

У наш час не дивно побачити молодих людей з проколоті мовою. Чи буде їм заважати пірсинг в поцілунку з мовою взасос? Отже, термін загоєння пірсингу мови коливається від тижня до двох тижнів. А правило говорить, що французькі поцілунки (тобто поцілунки з мовою) необхідно припинити до повного загоєння ранки, щоб не занести туди інфекцію. Що стосується відчуттів, то думки тут сильно різняться. Безліч людей говорять, що немає ніякої різниці в поцілунках — з пірсингом або без. Інші діляться неймовірними класними новими відчуттями від поцілунків з проколоті мовою. Таке відчуття може виникати через те, що Ви урізноманітнили Ваші гри в поцілунках, і це здорово! А деяким дуже неприємно цілуватися з людиною, у якої проколений мову. Думаю, це пов’язано з особистим ставленням до проколів мови, і їм неприємно навіть дивитися на це видовище. Робимо висновок, що якщо Ви зустрічаєтеся з ким-небудь і хочете поекспериментувати з пірсингом, дізнайтеся думку свого партнера, а потім приймайте остаточне рішення.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: