Новорічні прикмети — як зустрінеш так і проживеш?

загрузка...

Навіть якщо ви — людина незабобонна, в Новий рік вони починають мати значення. Тому що, залишаючись в глибині душі дітьми, ми не перестали чекати дива, а, ставши дорослими, вимагаємо гарантій його звершення! І проковтнувши попіл від папірці із записаним на ній бажанням, полегшено зітхаємо: договір з ангелами укладений, щастя в Новому році гарантоване. Чи є серед новорічних прикмет ті, які дійсно працюють? Безсумнівно!

Як не крути, Російський Новий рік — сімейне свято, тому зустріньте його з дітьми, батьками … а розвеселі «гості» можна і на 1-е січня відкласти. І справа не тільки в традиції, а ще й в одній з найпоширеніших фраз і прийме про Новий рік — «як зустрінеш, так і проживеш». Тому будьте з тими, кого любите, надіньте те, що вам подобається, їжте й пийте те, що ви любите, але дотримуйте не тільки зовнішні умови, але і внутрішні — перебуваєте в мирі з собою, вибачте старі образи.

Яке почуття випробовували, чим займалися — все так і буде: були мляві, не зуміли підбадьоритися — і рік буде як в тумані … дозволили вивести недругам вас із себе — весь рік жалкувати будете.

Цікаві і відносини з грошима: «обнулити» їх — віддайте старі борги, і більше не беріть, але і самі в борг не давайте. Постарайтеся, щоб у Новий рік і в холодильнику було повнісінько, і в кишені грошенята водилися. У буквальному сенсі, покладіть великі купюри в кишеню.

Рясний, гарний стіл — символ благополуччя. І хоча 2009 рік не передбачає, що на столі буде м’ясо, тим паче, яловичина, яскравий, привабливий для Бичка стіл ви зробите, і, подавши овочеві та фруктові салати, від найпростіших до екзотичних, а на гаряче — птицю, рибу, асорті з морепродуктів. Тільки раків на столі бути не повинно — інакше весь рік будете задкувати.

Приготуйте собі до Нового року обновки: якщо не можете дозволити собі новий костюм або плаття, обов’язково купите хоча б нове, комфортне, красиве … білизна! Справа не у видимості, а в прихованому символізмі, в Новий рік — у новій «амуніції». Добре, якщо вам пощастило бути останнім, кому налили шампанське: краплі з дна пляшки — найщасливіші!

І обов’язково, відразу після дванадцятого удару годинника, подивіться на новорічне небо: за прикметою, якщо густо всипане воно яскравими зірками, бути році хлібним!

Будьте обережні, якщо хтось із гостей приведе з собою названого приятеля, а то вам не сподобається. Можливо, все не так просто, і це дідусь Мороз відчуває вас на дружелюбність і гостинність. Пріветьте гостя, будьте до нього добрі, і тест буден пройдений, а життя буде так само ласкава до вас у наступаючому році.

Вийшовши на вулицю вранці 1 січня — Постарайтеся першим зустріти чоловіка, це до удачі (на щастя, якщо ви когось 1 січня на вулиці і зустрінете, то це, швидше за все, дійсно буде чоловік — пом’ятого вигляду і, можливо, сплячий, тому на нареченого в цей день гадати не рекомендуємо). Дивіться під ноги — будь-яка знахідка, гудзик або монетка, обіцяє вам багато корисних і приємних знахідок у Новому році.

Розсипати сіль в Новий рік, чомусь, вважається до удачі, і ні в якому разі не виносьте сміття до заходу сонця!

Мабуть, всі перераховані вище прикмети можна розділити на раціональні та ірраціональні. Так, сіль зі сміттям — це фактори, що мають значення тільки якщо ви дійсно в них вірите, та й то — в незначному ступені. А ось новорічний настрій — справа важлива …

Тому що так вже влаштована людина, твердо знає: Новий рік — нове життя, а як вже відразу не занадиться, так пиши пропало. Тому ставтеся до свого настрою трепетно, плекайте його, робіть собі маленькі радісні сюрпризи під час свята і до нього, в процесі підготовки. Не звалювати на свої плечі дуже багато господарських турбот 31 грудня, краще гарненько відпочиньте і приведіть себе в порядок, оскільки, що може бути губительнее для новорічного настрою і наступаючого року, ніж усвідомлення власної недостатньої доглянутості?

Вступайте в Новий рік «з легкої ноги», і навіть якщо вас мучать сумніви, дозвольте собі одну (всього лише одну!) ніч в році — ні про що не турбуватися. Настане робочий тиждень, повернуться клопоти … Але якщо в цю, саму першу ніч, ви дали своєму житті вірний тонус, то справитися з ними вам буде нескладно, а рік буде радісним і легким!

Кіра Кратна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: