Навіщо відрощують ніготь на мізинці?

загрузка...

Наше життя дуже цікава і змістовна. Стільки різних особливостей і звичок склалося у людей, що на сьогоднішній момент дуже важко уявити собі людину, не посвяченого в якусь цікаву проблему. Мова в нашій сьогоднішній статті піде про причини відрощування нігтя на мізинці. Як з’ясувалося причин є величезна кількість. Поговоримо про те, навіщо відрощують ніготь на мізинці. Отже:

Ніготь на мізинці. Привілей чи необхідність?

Існує цілий ряд причин, по яких деякі люди відрощують ніготь на мізинці. Почнемо з західної традиції. В епоху розгульного розповсюдження кокаїну, наркомани та дилери потребували, так би мовити, в природному мірилі цієї речовини. Саме таким інструментом і виступив ніготь мізинця. Гостро потребують відміряли дозу чарівного порошку, насипавши його на мізинець. Це було дуже зручно і конспіративно, що в результаті привело до виникнення міри ваги кокаїну, яка називалася Nail («ніготь» в перекладі з англійської).

За часів французької буржуазії, як відомо, існував величезний за своїм масштабом і вельми деталізований етикет поведінки аристократа. Згідно з цим кодексом було прийнято не стукати у двері при бажанні зайти, а тихенько шкребти нігтем. Саме для цих цілей і відрощувати ніготь на мізинці руки.

Інша традиція, що прийшла до нас з 18 століття обумовлена, на цей раз, цілком зрозумілими причинами. Справа в тому, що в ті часи не існувало інтернету та листування здійснювалося за допомогою листів. Багато кавалери мали великі обсяги листування, що змушувало їх кожен день розкривати все нові конверти від їх прихильниць, коханих дам або ділових партнерів. Для розкриття конверта відрощували ніготь мізинця на тій чи іншій руці.

«катали» або карткові шулери в обов’язковому порядку повинні були володіти довгим нігтем для провертання своїх трюків. Як відомо, раніше карткові ігри були дуже поширені у всіх шарах суспільства. Багато людей, будучи тоді дітьми спостерігали і наслідували майстерним брехунів. Карти пішли, ну а традиція ростити нігті залишилася.

Перераховані причини відрощування нігтя мізинця — це найпоширеніші причини минулого. На сьогоднішній момент, людей, які відрощують ніготь на мізинці можна вважати тими, хто слідують переконанням, що людина повинна бути оригінальний.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: