Куди залити файл?

загрузка...

Часом складаються ситуації, коли нам необхідно зберегти свої дані поза комп’ютера. Близящийся потоп, ядерна війна у вашому регіоні або просто продаж комп’ютера — неважливо. Головне, нас цікавить, куди можна залити файл. Або файли, кількість розрізняється в залежності від ситуації. Можливо, ви всього лише хочете поділитися своїми даними з іншими користувачами мережі Інтернет.

На допомогу до нас прийдуть численні сервіси — файлообмінники. Кількість їх колосально, а умови завантаження, зберігання і скачування даних — різні. Сюди відносяться і об’єм інформації, і швидкість завантаження / скачування, і плата за зберігання.

Так-так, плата! Адже за те, щоб користуватися чужим дисковим простором треба трохи заплатити його власнику. Ще б пак, ви б стали зберігати чиїсь файли, та ще й відповідати за надійність зберігання безкоштовно? Навряд чи, от і я тієї ж думки — в світі, де приватні власники є основою ринку, не варто чекати поблажок.

Хоча … а раптом є сервіси, куди можна залити файл і зберігати його безкоштовно? Розберемося разом!

Куди залити файл — особливості популярних сервісів файлового обміну.

Почнемо з WebFile.

Термін зберігання файлів — 3 тижні, тобто 21 день (доба). Кожен файл можна буде скачати 800 разів, після — він буде знищений. Закачуються файли в один потік, розмір файлу обмежений 20 мегабайтами. З одного айпі адреси можна завантажити до 100 мегабайт. Ніякої реєстрації не потрібно.

Потрібно дізнатися, куди залити великі файли? Ось вам лінка на удобнейший обменник — RapidShare. Розмір одного завантаження обмежується ста (100) мегабайтами, загальний розмір збережених файлів — необмежений. «Але Адже сто мегабайт мало!» Так скаже лінивий: підключаємо фантазію, вибираємо блок файлів наприклад на 5 гігабайт, архівуємо за допомогою winrar, але не просто архівуємо — увага! — А задаємо параметри архівації таким чином, щоб програма «рубала» б наш архів на частини по 90 мегабайт, наприклад. Ступінь стиснення встановіть на нуль, побережемо комп’ютер і час. Кілька хвилин — і готово! Ціла купа архівів по 90 мегабайт, склеїти які вам в майбутньому допоможе той же winrar. Ще з приводу Рапід — термін зберігання шокуючий: ваші файли видалять тільки після 100 000 скачувань! На мій погляд, найкращий у цьому плані файлообмінник.

Наостанок, хедлайнером нашого міні-топа стане ресурс AllFiles. Чому він, а не нахваленние рапіди? Необмежений термін зберігання ваших файлів. В добавок, і розмір теж не обмежений … дивно, чи не так? А родзинка в тому, що обмінник «патріотичний», і зарубіжний трафік платний, за ціною 1 копійка за 1 мегабайт. Деякі хитруни уникають плати за допомогою проксі-серверів, але це ненадійно, зважаючи збоїв зв’язку.

Сподіваюся, тепер вам більш зрозуміло, куди залити файл і як це зробити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: