Куди вводити коди в Вормікс в контакті?

загрузка...

v Відеоролик — «Куди вводити коди в Вормікс»

У нашому дитинстві ми грали на комп’ютерах в «Вормс» (Worms), де веселі черв’ячки на різних картах з’ясовували між собою стосунки в смертельній битві. Тепер Вормс перенесений в контакт, і називається там Вормікс. Любителі ігор в додатках соціальної мережі Вконтакте швидше за все пробували встановлювати собі на сторінку «Вормікс».

У багатьох іграх винахідливі гравці знаходять хитрощі, вводять коди і чіти, щоб у них було більше шансів виграти. Так і в Вормікс користувачі бажають знати, куди вводити коди в вормікс в контакті, і взагалі, що це за чіти.

Куди вводити коди в Вормікс в контакті

На даний момент в Вормікс в контакті працюють лише два коди: на кров і бика. Якщо раніше і була можливість вводити чіти в гру, то зараз розробники усунули ці ляпи.

Отже, подивимося, куди вводити коди в Вормікс в контакті — на бика і на кров …

 • Під час Вашого ходу клікніть мишкою на екран. Потім просто введіть beef та натисніть enter. Черв’ячок перетвориться на бика.
 • Також введіть blood і натисніть enter. Потім потрапте в супротивника, і з нього поллється кров.
 • Не вірте тим, хто продає нібито діючі коди в Вормікс в контакті. Ви віддасте голос в контакті або реальні гроші, а працюючі коди потім не отримаєте. Таких шахраїв знайдеться багато, тому що і довірливих користувачів в контакті вистачає.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: