Куди поділися таргани?

загрузка...

Зовсім недавно, розмовляючи зі своїми друзями про катаклізми, що відбуваються у всьому світі, раптом згадали про те, що давно не чули-не бачили тарганів — вічних супутників сусідів і громадського харчування. Виявляється, протягом останніх десяти лід вчені намагалися знайти відповідь на питання: куди поділися таргани? Вони змогли розгадати таємницю, яка не давала спокою більшості жителів Росії.

І ось, нарешті, група вчених Росії, Чехії, Великобританії і Америки опублікувала висновки і висновки своєї праці. Головний висновок, який вони зробили, полягає в тому, що таргани завжди могли інтуїтивно передчувати природні хвилювання, такі як вулкани, повені, землетруси. Відповідно, гримнула економічна криза остаточно налякав тарганів і вони покинули нас.Ета версія підтвердилася, коли вчені відстежили шлях їх міграції. Останні роки наших біженців зустрічають в Індії в штаті Гоа. Як відомо Індія абсолютно вільна від будь-яких економічних колотнеч, тому що ніякої моделі економіки там просто немає. Такий вид комах, як таргани, існує в світі вже більше 300 мільйонів років, якщо б вони не володіли даром передчуття, вони не пережили б динозаврів та інших видів тварин. Відомі факти, коли таргани цілими колоніями заздалегідь покидали райони з насуваються землетрусами.

Є й ще одна версія зникнення всім набридлих комах. Полягає вона в тому, що таргани зникли через опромінення стільникових телефонів. Активне поширення мобільного зв’язку почалося в 2003 році, приблизно в цей же час було відмічено значне зменшення кількості тарганів. На сьогоднішній день хоча б один стільниковий телефон є майже у всіх людей, а таргани зникли практично зовсім.

Кажуть так само і про те, що ці комахи не можуть харчуватися генно-модифікованими продуктами, які поступово витіснили з прилавків магазинів натуральні. У сучасному ритмі життя ми не звернули увагу на те, що не помітно для себе перейшли на не псуються продукти та продукти швидкого приготування, які не їдять навіть таргани.

Деякі фахівці вважають, що справа в сучасних засобах проти тарганів, які діяли на них повільно, але планомірно і з часом викликали епідемію серед них, комахи самі поширили її між собою і вимерли.

Загалом до остаточного висновку вчені так і не прийшли. Але суперечки суперечками, а факт залишається фактом, тарганів давним давно ніде не видно. А ми й не помітили!)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: