Кого не беруть в армію?

загрузка...

Існує кілька причин, по яких не беруть в армію громадян РФ у віці від 18 до 27 років. Сьогодні ми розглянемо їх, особливу увагу приділяючи фактору здоров’я.

Кого не беруть в армію, відстрочення

Звичайно, велике значення має фактор стану здоров’я, але про нього поговоримо пізніше. Крім того, відстрочку отримає той, хто проходить навчання на очній основі у ВНЗ, коледжі, профтехучилище. Також не беруть в армію людини, якщо у нього є незнятої або непогашена судимість. Не підлягають призову громадяни, щодо яких зараз ведеться дізнання, судове розслідування чи попереднє слідство. І природно, не призиваються на військову службу ті, хто відбуває покарання, в якому б вигляді воно не було: арешт або виправні роботи.

Кого не беруть в армію за станом здоров’я

Висновок про відстрочку за станом здоров’я виносить медкомісія відповідно до розкладу хвороб, тобто вимог до здоров’я громадян РФ, які підлягають до призову на військову службу. Як користуватися розкладом хвороб, що означають категорії придатності до військової служби:

 • Категорії: A — придатний; Б — значить придатний з незначними обмеженнями; B — обмежено придатний (тобто у воєнний час); Г — значить тимчасово не придатний (відстрочка на певний строк); Д — не придатний.
 • У першій графі вказані категорії придатності для тих, хто призивається на військову службу або спочатку стає на військовий облік. У другій — військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом. У третій — військовослужбовці за контрактом, офіцери запасу, заклик на військові збори. У четвертій — служба на підводних човнах.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: