Edge що це таке?

загрузка...

Світові телекомунікації переживають потужний ривок вперед вже років, десь, 80. З появи перших засобів зв’язку пройшло вже чимало часу. Зараз, у нас є можливість зв’язуватися не тільки використовуючи телефонні мережі, а й інтернет телефонію, яка, під час, в рази дешевше, ніж звичайні види комунікації. Звичайно, найдешевшим видом комунікації залишається спілкування з людиною під час розмови на одному просторово-часовому відрізку. Поговоримо про нові технології. Що таке edge і з чим його їдять? Отже:

Edge. Що це таке?

Система edge вперше з’явилася на просторах Північної Америки. Саме тоді, в 2004 році, перша надбудова до системи мобільного зв’язку GSM з’явилися в американців.

Що ж таке edge? Це нова система зв’язку, яка працює в мобільної комунікації. Вона використовується в GSM мережах. Про edge говорять, як про цифрову бездротової системи передачі даних на великі відстані.

Отже, як було вже сказано, edge з’явилася в 2004 році в Північній Америці. Багато операторів, проте, вельми скептично поставилися до впровадження в свою систему зв’язку технологій edge. Багато мислили наступним кроком свого розвитку використання мереж UMTS. У міру роботи, компанії, що надають послуги мобільного зв’язку усвідомили, що створення UMTS мереж — це дорогі і невигідне захід, в зв’язку з цим багато операторів стільникового зв’язку переглянули свої позиції і звернулися до технології edge. Поступово, вплив і використання edge поширилося і на європейську частину світу. У Росії, оператори «великої трійки» почали використовувати edge до кінця 2004 року. Люди стали використовувати edge в телефоні. «Велика трійка» операторів мобільного зв’язку включає в себе Мегафон, Білайн і МТС.

Таким чином, можна зробити висновок, що розвиток технології edge йде вперед семимильними кроками. Важливо зазначити, що великий розвиток в наш час отримують види зв’язку третього і четвертого поколінь. Наприклад, компанія Apple вже випускає телефони, що працюють на основі 4G технології, тобто технологій четвертого покоління. Говорячи про edge, ми маємо на увазі технології типу 2G і 2,5 G. Це друге і друге з половиною покоління зв’язку. Немає сенсу особливо згадувати про те, що edge поступово буде витіснений з ринку. Але це закономірне протягом часу, який вимагає швидкої реакції виробників і вчених на все нові потреби і запити користувачів у всьому світі. Незважаючи на вище перераховані факти, edge дуже щільно зміцнилася на позиціях лідера серед технологій мобільного зв’язку. Тільки зовсім недавно з’явився дійсно потужний конкурент edge, а саме Apple iPhone 3G. Він швидко завоював популярність серед користувачів всього світу і набирає обертів не по днях, а по годинах. Що буде далі? Побачимо вже зовсім скоро.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: