Дієта сирна

загрузка...

Що тільки ми не робимо щоб скинути кілька кілограмів, обмежуємо себе в їжі, займаємося на тренажерах, бігаємо або користуємося препаратами, що обіцяють магічне зникнення ваги. Але все ж дієти, були і залишаються найбільш популярним способом схуднути, відразу слідом за ними в рейтингу йде чарівний спосіб під назвою «не жерти», а вже потім танці та тренажери.

Дієта сирна

 • Дієта сирна заснована, як ви могли здогадатися з її назвою, на сирі. В рамках неї потрібно їсти по 100 грам сиру і випивати один літр рідини 5 разів протягом всього дня. Сир в даному випадку нежирний. Ця сирна дієта для схуднення прискореного, за рахунок скорочення кількості їжі. При такому розрахунку виходить половина кілограма сиру в день, в іншому варіанті цієї ж дієти, пропонується з’їдати по кілограму, тоді в кожен з п’яти прийомів вийде по 200 грам.
 • Природно сир краще брати не жирний — 9% або знежирений і ні в якому разі це не може бути сирна маса, так як вона містить велику кількість цукру. Якщо просто сир у вас є не виходить або він вам моторошно набрид вже до середини другого дня, можете додати в нього горіхи, цукати або сухофрукти і, як варіант, мед.
 • Ще одним варіантом є кефіру сирна дієта — вона наказує з’їдати по 120 грамів сиру, запиваючи склянкою кефіру п’ять разів на день. Виходить приблизно літр кефіру і 600 грам сиру на весь день. Є також скорочений варіант — по 60 грам сиру і одній склянці кефіру в кожен з п’яти прийомів. У загальній складності вийде 300 грам сиру.
 • Розрахована сирна дієта на 3 дні, максимум 4, так як вона все ж сильно обмежена і при тривалому застосуванні може привести до виснаження організму, так як він не отримує вуглеводи.
 • Сирна дієта відгуки отримує різні від лікарів і від тих, хто її використовував. Лікарям вона здається то шкідливої зовсім, то ідеальної для лікування певних захворювань, а ті, хто її використовував або хвалять, або скаржаться на її жорсткість, так що однозначно можна сказати тільки що її вплив на ваш організм залежить від нього і його обмінних процесів.
 • Сирна дієта результати — дуже багато хто не дотримуються режиму і тримаються на дієті значно довше ніж належить, за великі терміни вони скидають до 10 кілограм, але це дуже небезпечно. Користуватися цією дієтою краще раз в півроку не довше 4 днів. В середньому, люди скидають від половини до кілограма в день.
 • Можливо дієта сирна не підійде саме вам, не впадайте у відчай і спробуйте іншу, адже їх велика кількість.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: