Де знаходиться Казантип?

загрузка...

Казантип найбільш відомий серед молоді. І це невипадково, адже Казантип це не тільки географічно локалізована точка в просторі, але й колосальний фестиваль танцювальної та електронної музики. По суті справи, Казантип — це величезна тусовка молодежд і з різних країн.

Мис Казантип, що розташовується на Азовському морі на території Україні вражає своєю красою. Він є частиною півострова Крим.

Як дістатися? Візьміть квиток до Сімферополя. Між Російською Федерацією і Україною безвізовий режим, тому мати при собі закордонний паспорт зовсім необов’язково. Після прибуття до Сімферополя потрібно доїхати до селища Мирний. А звідти до села Поповка. Раніше фестиваль проходив на мисі в села Щелково, але після переїхав, зберігши брендове назву.

Щорічний фестиваль Казантип — це дійство, яке розгортається під відкритим небом. Навколо тільки море, пісок і неймовірне скупчення людей. У своїй більшості — це молоді люди, які захоплюються клубною культурою і музикою. Фестиваль триває 3 тижні і характеризується величезною кількістю виступаючих і найрізноманітнішої електронною музикою. За розповідями очевидців, на фестивалі панує чарівна атмосфера. Професійні ді-джеї не відриваються від пульта ні на хвилину. Музика звучить цілодобово.

Головний ідейний натхненник фестивалю Микита Маршунок почав фестивальний рух ще в 1995 році. Уже влітку 1998 був анонсований найбільший танцювальний проект «Головний проект літа!»

Слід зазначити, що фестиваль не призначений для тихого сімейного відпочинку. Республіка Казантип — Це дуже активний та насичений фестиваль, який вимагає від своїх учасників віддачі на сто відсотків. Не кожен, навіть молода людина, зможе витримати натиск тритижневого планомірного впливу на барабанні перетинки. На Казантипі знайомляться, закохуються і спілкуються величезна кількість людей з різних країн.

За розповідями учасників, Казантип залишає абсолютно незабутні враження про проведені яскравих днях і ночах на море. Головне, щоб пощастило з погодою. Люди, що побували на фестивалі називають його «Країною вічного літа».

Не секрет, що на Казантип молодих людей притягує не тільки море, сонце і музика, а й радість спілкування з новими людьми. Величезна кількість нових контактів та цікавих знайомств зростає з кожним новим днем. Якщо ви хочете здорово відпочити душею і тілом, то на Казантипі — це простіше простого.

Вхід на фестиваль природно не безкоштовний. За час свого існування Казантип придбав статус «держави». Звичайно в переносному сенсі. Вигадки адміністрації фестивалю на цьому не закінчилися. Була розроблена конституція Казантипу, де вказано що, для попадання в число загальної тусовки потрібна віза. В перекладі на звичайний повсякденний мова — потрібно купити квиток. Про можливості придбання квитків ви можете дізнатися з великої кількості інтернет-ресурсів, що займаються розповсюдженням і продажем квитків на фестиваль. «Візу» можна отримати в тому числі і по приїзду.

Хороший відпочинок — це також важливо як і гарна робота. Якщо ви активний і енергійний чоловік, який шукає пригод по-гостріше, тоді ваш шлях повинен лежати в сторону Казантипу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: