Де знайти чоловіка?

загрузка...

Будьте впевнені, якщо ви сьогодні на 100% визначили для себе, що хочете вийти заміж, ви досягнете цього! Але перед тим, як ми приступимо безпосередньо до пошуків чоловіка, попрацюйте над собою:

 • Вивчіть матеріал на тему того, як спокушати чоловіків. Пам’ятайте, зваблення не можна ототожнювати з спокушанням, навчитеся змушувати чоловіків мріяти про вас.
 • Ретельно продумайте свої запити щодо чоловіків, якими рисами характеру він повинен володіти, що повинен вміти і мати. Пропишіть свої домагання. Не робіть планку нереально завищеною, але й не варто себе недооцінювати. Інакше вийде так: де знайти чоловіка, ви дізнаєтеся, а у виборі конкретного екземпляра помилитеся.
 • Як не парадоксально на перший погляд, не потрібно зациклюватися на одному заміжжя. Для цього зараз же знайдіть собі захоплення, постійне заняття, а ще краще мета в житті, якій ви будете домагатися самостійно! На вашому лобі не повинна іскритися напис: «шукаю чоловіка».
 • Де знайти хорошого й багатого чоловіка

  Дайте собі і нам обіцянку, що підете на все, щоб знайти чоловіка, а значить спробуєте пройти по всіх наступних можливостей, не відкладаючи ні одну з них в «довгий ящик». Якщо обіцянку дано, приступаємо …

 • Найближчий коло спілкування. Так-так, не дивуйтеся серед ваших колег, друзів та знайомих вас давно може чекати справжнісінький чоловік! Цілком можливо, ви ніколи не розглядали як свого партнера брата подруги, сина маминої сусідки, свого кращого друга з пелюшок. Спосіб безпечний (ви знаєте його як облупленого) і досить простий (вам не важко буде завжди крутиться біля нього). Організуйте вечірку, вечеря і запросіть його як одного з гостей. Спиртне на вечірці розслабить і ви, озброївшись радами зі статті «Як спілкуватися з хлопцями, як зачепити його увагу», швидко затягнути майбутнього чоловіка в свої мережі.
 • Інтернет. Це самий найпростіший спосіб в даний час, щоб знайти чоловіка! Головне, вміло ним скористатися. На сайтах інтернет-знайомств працюємо так: попросіть знайомого чоловіка заповнити за вас анкету так, щоб він сам захотів одружитися на такій дівчині, потім помістіть не менше 3, але й не більше 5 своїх фото, обов’язково професійних; відразу фільтруйте збоченців, хворих на голову і тих, кому потрібен лише секс на одну ніч. Соціальні мережі — прекрасна можливість для флірту: оцінка фото чоловіка, коментарі, особисте листування та подарунки. Аську і скайп використовувати не радимо для початку, щоб давати собі шанс краще сформулювати своє наступне повідомлення. Також корисно не просто знати, де знайти чоловіка, але і як його закохати в себе за допомогою того ж інтернету. Проявляйте ініціативу в спілкуванні, але в той же час показуйте, що у вас є й інші інтереси в житті, крім інтернету, звертайте його увагу на свої цілі. Як тільки ви відчуєте симпатію з його боку, відразу ж зменшіть обороти, дайте йому побути мисливцем за вами. Захоплюйтеся чоловіком, дозволяйте бути собі слабкою поряд з ним, цінуєте його допомогу. Нехай він відчуває себе поряд з вами справжнім чоловіком!
 • Навчання, робота, тренажерні зали — де ще знайти багатого і гарного чоловіка, як не тут! Він розвивається, стежить за собою і трудиться — те, що треба. Хоча якщо службовий роман виявиться успішним, комусь із вас доведеться змінити роботу (прислухайтеся до цієї поради!), Будьте готові до цього.
 • Весілля. Скільки пар з’єднується саме на весіллях! Більше спілкуйтеся і розширюйте своє коло друзів, щоб вони не змогли не запросити вас на весілля.
 • Нічні клуби та бари … Сумнівний спосіб, але його не можна відкидати, головне, підібрати правильне місце. Придивіться до контингенту, який ходить в певні клуби. Знайдіть для себе підходящий.
 • Пробки, автомагазин, під’їзд, та що завгодно! Де б ви не знаходилися, ніколи не забувайте, що поруч може виявитися ваша доля. Замість того, щоб нервово кусати губи в пробці, оберніться на сусідній ряд і пофліртуй з красенем навпроти. Замість того, щоб плювати у стелю в черзі магазину, посміхніться стоїть поруч чоловікові. Кожну хвилину пам’ятайте про свою мету вийти заміж і знайти чоловіка де завгодно!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: