Де живуть пінгвіни?

загрузка...

Пінгвіни. Ці по істині дивні птахи, які не літають, живуть в декількох місцях на нашій планеті. Отже, давайте подивимося на основні зони проживання пінгвінів.

Де живуть пінгвіни:

 • Пінгвіни рідко зустрічаються за межами прибережної зони, тобто у відкритому океані ви рідко можете їх зустріти. Виняток становлять пінгвіни-мандрівники.
 • Західна частина атлантичного сектор Антарктики. Там розташовується величезна кількість островів і архіпелагів, де можна знайти багатотисячні колонії пінгвінів. Ці місця можна вважати найбільш пінгвінячими на Землі. Пінгвінам властиво не покидати меж рідного ореолу, що допомагає вченим-орнітологам розпізнавати їх види.
 • Пінгвіни також мешкають біля берегів Нової Зеландії та Австралії.
 • Різні океанічні острови, розташовані на великій відстані від материків, часто служать рідним домом для пінгвінів. Пінгвіни, що живуть на островах не відрізняються схильністю до подорожей. Вони воліють осілий спосіб життя в оточенні свого виду на рідних островах.
 • Ще одне місце, де живуть пінгвіни — це прибережні зони материків. На відміну від пінгвінів, що живуть на островах, пінгвіни узбережжя часто роблять спроби тривалих подорожей уздовж берегів материка.
 • Якщо говорити про дальність подорожей окремих особин, то існує рекорд. Він належить одному відчайдушному пінгвінові виду магелланових пінгвінів. Він відправився в подорож і подолав 3300 км. Цей відомий мандрівник був південноамериканським пінгвіном.
 • Пінгвіни — це соціальні тварини. Вони живуть групами, а точніше, величезними колоніями. На одному з Сандвініческіх островів існує колонія, яка налічує до 10 мільйонів особин. Як правило, великі колонії утворюються в період розмноження. Коли період закінчується, колонія розпадається на зграї і групи, які разом живуть в море. Спільне життя приносить набагато більше вигоди, ніж незручностей. За даними досліджень, пінгвіни живуть в колоніях втрачають від 40-50% пташенят, пінгвіни живуть в менших групах втрачають від 80-100% пташенят. У колонії легше вижити і врятуватися від хижаків.

  На нашій планеті існує величезна безліч дивовижних і дивних тварин, які як і пінгвіни, живуть в найрізноманітніших місцях. Завдання людини, як нам здається, полягає в тому, щоб спробувати зберегти цю ситуації в недоторканності. Діяльність людини вносить величезний внесок в життєдіяльність природи, іноді він має позитивний характер, але частіше негативний. Існуючі організації, які ведуть боротьбу за збереження природи, займаються дійсно важливою справою, яка допоможе зберегти нашу планету в усьому її різноманітті проявів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: