Де скачати мінусовки?

загрузка...

Наша сьогоднішня стаття присвячена тих ресурсів, де можна скачати мінусовки пісень. Як відомо, сучасний інтернет пропонує користувачам всі сорти музики на будь-який, самий витончений смак. Ми ж торкнемося зовсім особливу сферу розповсюдження музичних композицій, які додають популярності їх творцям. Давайте поговоримо про те, де можна мінусовки скачати безкоштовно. Отже:

Де скачати мінусовки?

Ну перш ніж починати скачування, потрібно розібратися з тим, що таке минусовка і як її використовувати. Мінус трек — це музика без голосу. Скажімо, є легендарна композиція Алли Пугачової, яка називається «Арлекіно». Для створення мінусовки, звукорежисер видаляє запис голосу російської поп-діви і залишає тільки інструментальну частину треку. Таким чином і з’являються композиції-мінуси. Слід зазначити, що дійсно якісний мінусовій трек може бути створений тільки при наявності всього проекту запису пісні. Однак, на сьогоднішній день існують технології, які дозволяють звукорежисеру видаляти голос із запису без особливої втрати якості всього трека в цілому.

Трохи про види мінусовок і про те, де завантажити безкоштовні мінусовки.

 • Оригінальний трек з прибраним вокалом соліста. Такий вид минусовки створює та ж звукозаписна компанія, яка займалася розробкою треку даного виконавця. Такі композиції дуже важко дістати, тому що їх виробництвом займаються досить рідко.
 • Відтворений музичний трек без голосу вокаліста. Таку минусовку можна створити самому якщо ви вміє і досвідчений музикант, виконавець і звукорежисер. Таке поєднання в людях зустрічається досить рідко, тому для створення подібної композиції можна звернутися до персоналу будь звукозаписної студії. Бути може, вони зможуть вам допомогти.
 • «Заглиблений» трек. Сутність цього способу створення мінусовки полягає в тому, що звукорежисер обробляє вихідну композицію і, як би, ховає голос за допомогою видалення його частот в загальному змісті композиції.
 • Ну що ж, тепер давайте дізнаємося чи можна скачати мінусовки безкоштовно.

  Так як створення мінусовок — це інтелектуальна праця, багато сайтів пропонують скачати їх за гроші. Як бути в цій ситуації? Де знайти безкоштовні мінусовки?

  http://b-track.ru — сайт, де скачати мінусовки пісень можна абсолютно безкоштовно. Даний сервіс пропонує користувачам скористатися зручною системою пошуку. Ви також можете скористатися алфавітним покажчиком і знайти потрібну вам композицію за допомогою даного фільтра.

  http://uroki-vokala.ru — ось, де можна скачати мінусовки. Правда цей сервіс пропонує скачати мінусовки трохи незвичайним способом. Переходьте по посиланню, яке дозволяє завантажити музику. Натискайте на посилання правою клавішею миші і вибирайте команду «зберегти як …» Після цього з’явиться діалогове вікно, де ви зможете вибрати куди зберегти обрану композицію. Після всіх виконаних команд розпочнеться завантаження треку.

  Ну і ресурс, який напевно допоможе вам знайти те, що вам так необхідно і відповість на питання, де скачати мінусовки пісень безкоштовно, це — http://rutracker.org Це найвідоміший російський торрент ресурс. Щоб скачати файл, що зберігається на трекері, потрібно буде пройти безкоштовну та швидку реєстрацію. Після цього не забудьте скачати програму для роботи з торрент-файлами та ознайомитися з правилами сайту та з правилами роботи з матеріалами, представленими на ньому. Скористайтеся системою пошуку, щоб знайти потрібну композицію, і починайте скачування.

  Тепер, ми сподіваємося ви знайдете те, що шукали і знаєте де можна скачати минусовку пісні. Минусовки, як ми вже згадували, — це інтелектуальна праця, що вимагає часу, знань і умінь. Не варто ставитися до тих, хто створює хороші мінусовки, як до людей, які намагаються зробити гроші з повітря. Дійсно якісно створені мінусові треки — це відмінна робота, що вимагає винагороди і визнання. Хочете гарну минусовку? Заплатіть за неї!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: