Де скачати кліпи безкоштовно?

загрузка...

Музична індустрія живе не тільки за рахунок аудіо матеріалу, а й за рахунок відео. Музичні кліпи давно стали незамінними атрибутами успіху того чи іншого виконавця. Кліпи можна побачити на музичних порталах, на офіційних сайтах музикантів і в соціальних мережах. А де ці кліпи можна скачати? Ось яке питання терзає нас сьогодні. Давайте спробуємо відповісти на нього. Отже:

Де скачати кліпи безкоштовно?

Ситуація зі скачуванням відеокліпів сьогодні складається таким чином. Існує безліч сайтів, які пропонують скачати кліпи безкоштовно і швидко. Однак, на практиці користувач стикається з різними перепонами, які виступають у вигляді посилань на непотрібні сторонні ресурси або у вигляді того, що скачування просто не працює. Переглянувши пару сторінок пошуку ми наткнулися на чудовий ресурс, який ви знайдете на сайті: ru.savefrom.net. Як працює цей сайт? Ви заходите на будь підтримуваний даним сайтом ресурс для пошуку необхідного кліпу. Не будемо довго лізти в кишеню за прикладом і запропонуємо вам скористатися чудовим сайтом YouTube. На YouTube ви знайдете практично будь цікавить вас відео. Після того, як відео знайдено, можна приступати до його скачування. Відкривши відео, скопіюйте посилання на нього. Дану посилання потрібно буде вставити у вікно на сайті savefrom.net, і натиснути на кнопку «Завантажити». Після цього трохи нижче з’явиться ряд форматів, в яких дане відео доступно. Вибирайте потрібний вам формат і скачування відео почнеться автоматично.

Ось, мабуть, найпростіший спосіб, який підкаже, де завантажити безкоштовні кліпи. Що ще можна придумати, коли хочеться подивитися новий кліп вашого кумира? Торрент-трекер — ось вихід.

Давайте трохи розберемося, що таке торрент-трекер і як він працює. Кращий торрент ресурс рунета ви знайдете перейшовши за цим посиланням: rutracker.org. Ось, де можна скачати кліпи безкоштовно. Принцип роботи сайту зводиться до декількох простих ідей. Уявіть собі людину, яка купив небудь мультимедіа матеріал. Він захотів поділитися цим матеріалом з іншими користувачами інтернету, щоб натомість отримати від них щось його цікавить. В допомогу такому добряку й існують торрент-трекери. Як правило, сайти організовані у вигляді форумів, які дозволяють здійснювати пошук по всьому викладеному на сайт матеріалу. Ви просто вводите в пошуковому вікні те, що вам потрібно і після завершення пошуку починаєте робити свій вибір із запропонованого користувачами матеріалу. Вибравши потрібні файли, ви завантажуєте спочатку «торрент». Торрент — це файл, який здійснює зв’язок з системою роздачі матеріалу. Ваш комп’ютер потрапляє в створену для скачування середовище і качає потрібний вам матеріал. Для того, щоб користуватися сайтом, необхідно пройти швидкий і простий процес реєстрації, а також скачати невелику програмку, яка дозволяє працювати з торрент-файлами. Після ознайомлення з правилами сайту, ви можете починати свої пошуки відеокліпів. Майже напевно ви зможете знайти те, що вас цікавить в хорошій якості і без захованих всередині файлу, вірусів. Таким чином, торрент-форум — це сайт, де кліпи можна скачати безкоштовно.

Тепер, ви дорогий читач, знаєте де можна безкоштовно скачати сподобалася або улюблений відеокліп. Пам’ятайте про те, що відеокліпи — це серйозна і професійна робота людей, які виконують його максимально якісно і за великі гроші. Качаєте відеокліп безкоштовно, ви порушуєте закон про авторське право даного виробника.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: