Де приземлився Гагарін?

загрузка...

Юрій Олексійович Гагарін — один з найвидатніших людей 20 століття. 12 квітня 1961 в 9:07 за московським часом відбувся старт космічного корабля «Восток-1″. Це був перший політ людини в космос. Юрій Олексійович був тією людиною, який довів всьому світові, що польоти за межі нашої планети не тільки можливі в теорії, а й абсолютно здійсненні на практиці. Нижче ви дізнаєтеся як пройшов політ і де приземлився Гагарін.

Трохи про біографію Юрія Олексійовича Гагаріна. Він народився 9 березня 1934 року в селі Клушино Гжатского району. Гагарін за походженням із селян. Його батько, Олексій Іванович Гагарін, був теслею, а мати, Анна Темофеевна Матвєєва, працювала на молочнотоварної ферми. Дитинство Гагаріна пройшло в тому селі, де він народився. Після школи, Юрій Олексійович, в червні 1951 року, здобув освіту формувальника-ливарника. З мистецтвом пілотування Гагарін вперше зустрівся в Саратовському ідустріальном технікумі. У Саратовському аероклубі він виконав свій перший політ на літаку Як-18. В цілому, в аероклубі Гагаріним було виконано 196 польотів тривалістю в цілому 42 години і 23 хвилини. Після цього, Гагарін служив в Чкалова, де з відзнакою закінчив перше військово-авіацінное училище льотчиків. До того часу стаж його польотів налічував 265 годин. 9 грудня 1959 сталося подія, що повністю визначило майбутнє життя молодого льотчика. Гагарін написав заяву про бажання вступити до лав космонавтів. Після тривалих медичних досліджень і перевірок, Юрій Олексійович Гагарін був зарахований до складу групи космонавтів. І 12 квітня 1961 року був здійснений історичний політ Гагаріна на орбіту Землі в космос. Після цієї події йому були присвоєні титул Героя Советсвкого Союзу і звання майора достроково.

Сам політ, який відбувся 12 квітня в 9:07 проходив не зовсім гладко. В результаті збоїв пристроїв радіоуправління розрахункова точка гальмування на орбіті Землі перевищила 100 кілометрів. При такій ситуації, природне аеродінамечіское гальмування корабля мало тривати від 20 до 50 днів. Система життєзабезпечення була розрахована лише на 10 днів. В результаті система гальмування спрацювала правильно і Гагаріну не довелося думати про виживання в умовах браку ресурсів життєдіяльності. У момент посадки виникали труднощі з отосоедіненіем приладового відсіку, з загорянням обшивки корабля і з клапаном повітрозабірника в скафандрі Гагаріна. Незважаючи на всі труднощі, Юрій Олексійович Гагарін успшено приземлився не далеко від річки Волга.

Таким чином, точну відповідь на питання про те, де приземлився Гагарін, відомий. Юрій Олексійович Гагрін успішно приземлився в 1,5-2 кілометрах від берега Волги недалеко від міста Енгельса.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: