Де гойдатися в WOW?

загрузка...

Гойдатися в WOW можна разом з одним за спеціальним запрошенням або можна в успадкованих речі, за весь цей персонаж буде одержувати більшу кількість досвіду. Але не всі люди мають таку можливість або знають про неї, тому їм доводиться гойдатися самостійно. Сьогодні ми постараємося допомогти їм.

Підвищення рівня в грі, тобто кач, відбувається за рахунок накопичення досвіду, одержуваного завдяки перемогам над мобами (монстрами) і виконання завдань. Зверніть увагу, чим вище рівень монстра, якого вб’є персонаж, тим більше досвіду він отримає. Якщо рівень убитого моба нижче твого на 5 рівнів, то досвіду чекати не доведеться. Завдання також бувають різного рівня складності, і за них ти отримаєш відповідний досвід.

Де гойдатися в WOW до 15 рівня

До 15 рівня гойдатися в WOW можна лише, виконуючи завдання і вбиваючи мобів. Щоб отримати завдання потрібно підбігти до NPC (це не реальний гравець, а комп’ютер), над головою якого висить жовтий знак оклику. Після того, як ти приймеш завдання, знак зміниться на сірий запитання. Ти знаходишся на стадії виконання завдання. Після виконання, його необхідно здати NPC, над головою якого ти побачиш жовтий знак питання. Але як знайти NPC? Відкрий карту і йде до такого знаку питання.

Весь світ WOW поділений на певні зони, так звані локації. У кожній локації моби та завдання розраховані на певний рівень персонажа. Локації, розташовані поруч, можуть сильно відрізнятися рівнем монстрів і завдань, а значить, щоб гойдатися в WOW швидше, треба просто виконувати доступні завдання, а вони вже самі приведуть тебе в наступну за рівнем потрібну тобі локацію. Не варто самостійно перебігати в сусідню локацію, тому що можна нарватися на монстра, рівень якого буде в кілька разів перевершувати твій.

Де гойдатися в WOW після 15 рівня

Починаючи з 15 рівня, у тебе з’являється можливість гойдатися в WOW ще й в підземеллях невеликими групами по 5 чоловік. Добре це тим, що в підземеллях зазвичай дуже велика кількість мобів, яких вашій групі необхідно вбити, щоб дістатися до боса (самого крутого монстра). У мобів в підземеллі зазвичай більша кількість здоров’я, та й б’ють вони сильніші, тому треба ходити туди групами. Якщо ти вирішив гойдатися в WOW в підземеллях, то потрібно визначитися з роллю, яку ти будеш займати в підземеллі. Їх розрізняють так: Танк, Лекарь та ДД. Роль Танка полягає в тому, що він всю увагу мобів переводить на себе. Відповідно броня у нього повинна бути міцніше і здоров’я більше, ніж у інших членів групи. Завдання Лекаря — підтримувати здоров’я членів групи, при цьому не варто самому вступати в бій. А ДД повинен нанести якомога більше шкоди монстрам, яких відволікає Танк. Команда складається з одного Танка, одного Лекаря та трьох ДД.

Як потрапити в підземелля, щоб там прокачатися? Саме з 15 рівня в твоєму меню додається «зелене око». Натиснувши на нього, ти потрапляєш в меню пошуку групи для проходження підземель, де слід вибрати бажане підземелля, вказати свою роль. Після чого у міні-мапи з’явиться відповідна іконка. Коли група буде набрана, тобі вишлють запрошення. Залишається лише погодитися на нього, і ти автоматично потрапиш в підземеллі. Тут слід враховувати такі обставини … Якщо ти вибрав роль Танка або Лекаря, то група може зібратися за лічені секунди. А в разі вибору ролі ДД, твоє очікування може тривати до декількох десятків хвилин. Отже Танк або Лекарь можуть гойдатися практично лише, відвідуючи підземелля. А ДД під час очікування слід паралельно виконувати квести і вбивати мобів.

Існує альтернативний спосіб кача: відвідування БГ (полів бою). Там б’ються гравці проти гравців. За це також дають досвід. Щоб туди потрапити потрібно відстояти в черзі, заздалегідь зареєструвавшись. Для цього клацніть по червоній іконці в меню. Але водночас не можна стояти в черзі в підземелля і на БГ. Вибір за тобою, але в підземеллях гойдатися швидше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: