Чому з’являються родимки?

загрузка...

v Відео — «Чому з’являються родимки»

Сьогодні, ми поговоримо про родимках. Що це за освіти на нашому тілі і чи варто їх видаляти? Спробуємо це з’ясувати. Отже:

Чому з’являються родимки?

Родимка — це свого роду пухлина. Вона не росте — це головне її відмінність від інших видів пухлин. Ансамбль клітин родимки відповідає за пігментацію нашої шкіри, тобто за наш загар.

Родимки з’являються відразу після народження найближчим часом. На багато рідше вони з’являються при народженні. В особливо великій кількості родимки з’являються в період підліткового віку. Існує велика кількість різноманітних видів родимок. Вони можуть бути коричневими, червоними, блакитними, фіолетовиміе; вони можуть бути плоскими і врівень зі шкірою, можуть випирати над поверхнею шкіри, а ще можуть перебувати на шкірної тканини під поверхнею.

З причин появи прийнято ділити родимки на два типи.

 • Судинні родимки. Вони утворюються в результаті аномального скупчення кровоносних судин (капілярів), які виходять за межі поверхні шкіри. Їх поява пов’язана із судинними змінами структури шкіри. Рідко можна зустріти судинні родимки при народженні. Вони поширені більше серед жінок, ніж серед чоловіків. Поява цього виду родимок, в основному, лікують за допомогою медичного лазера, ін’єкцій стероїдів, хірургічного видалення.
 • Другий вид родимок — це пігментні родимки. На відміну від судинних родимок, вони складаються з груп клітин, які є пігментними. Їх існування вважається аномалією. Головна роль у формуванні пігментних родимок належить меланину. Це пігмент. Такі родимки вважаються ураженнями шкіри. Потрібно уважно стежити за ними, так як їх пошкодження може призвести до утворення ракової пухлини або хвороби меланоми. Лікарі всього світу, не радять видаляти родимки. Справа в тому, що родимка — це свого роду пухлина. Вона не росте — це головне її відмінність від інших видів пухлин. Але якщо з якихось причин родимка постраждала, то запускається процес формування вже цієї пухлини. Вона носить назву — меланома. Такий вид пухлини дуже небезпечний у зв’язку з тим, що вона дуже швидко зростає і переходить у фазу метастази. Ансамбль клітин родимки відповідає за пігментацію нашої шкіри, тобто за наш загар. Якщо частина цих клітин потрапляє в кров, то виникає зазначена вище меланома. Багато людей, ділячись своїм досвідом кажуть про те, що в їхньому випадку все закінчилося благополучно. Тобто, коли вони здирали родимку, на цьому місці виростала нова і все проходило. Буває і так. Але в будь-якому випадку пошкодження родимки може принести чимало лиха на вашу голову. Здерши родимку на тілі, зверніться до лікаря.
 • Чому з’являються червоні родимки?

  Червона родимка — це ангіома, яка представляє собою доброякісну судинну пухлину. Достеменно невідомо про причини виникнення червоною родимки, так як ця пухлина поки мало досліджена. Якщо ви натиснете на червону родимку на тілі, то вона зблідне, якщо відпустите, вона знову знайде колишній колір. Ця відмінна риса червоних родимок.

  Червоні родимки з’являються у дітей в ранньому віці. Зафіксовані поодинокі випадки появи червоних родимок у дорослих. Встановлено, що червона родимка не представляє реальної загрози і не може завдати серйозної шкоди для здоров’я. Це так незалежно від віку людини. У дітей, зазвичай, червона родимка пропадає сама собою без будь-яких лікарських та хірургічних втручань.

  Червоні родимки утворюються на різних шарах шкіри і на різних кровоносних ділянках. Вони можуть бути капілярними, венозними і артеріальними. Такі родимки зазвичай відрізняються один від одного зовнішнім виглядом і способом їх лікування.

  Не варто залишати без уваги поява родимки на тілі, яка постійно вас турбує. Це може бути свербіж або кровотеча з родимки. В цьому випадку необхідно в обов’язковому порядку звернутися до лікаря за консультацією, щоб уникнути серйозних наслідків для здоров’я. Родимка може перерости у злоякісну пухлину. Пам’ятайте про це.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: