Чому відключається інтернет?

загрузка...

Як же ми потребуємо постійному і високошвидкісному інтернеті! В наші дні залежність від всесвітньої павутини зростає. І все більше негативних емоцій виникають у людей, які опиняються в ізоляції від доступу до інтернету. Мова не йде навіть про безлюдному острові. Дуже часто ми стикаємося з тим, що інтернет пропадає у нас вдома. У чому ж причина і чому це відбувається? Спробуємо розібратися. Отже:

Чому відключається інтернет?

 • Напевно, найчастіша причина відключення інтернету — це проблеми на сервері провайдера. Провайдер — це компанія, яка надає вам доступ в інтернет. Таке явище несподіваного відключення, як правило, проявляється під час сильної негоди. Потужні пориви вітру можуть вивести робочу станцію провайдера з ладу, або розірвати дроти. В цьому випадку слід зателефонувати провайдеру і запитати про причини відсутності інтернету.
 • Ось, що ще може бути. Заплатили ви за інтернет? Всім відомо, що інтернет — задоволення не безкоштовне, але й не дороге. Цілком імовірно, що ви просто закрутилися на роботі або з повсякденними справами і забули сплатити рахунок за інтернет. В цьому випадку провайдер має повне право обмежити ваш доступ в інтернет, повністю відключивши його.
 • Ще одна причина збоїв — це неполадки роботи сайту, який ви відвідуєте. На сайтах, які не страждають проблемою відсутності користувачів, а які, навпаки, страждають їх щільним потоком, часто виходять з ладу сервери через перевантаження каналів. Можливості серверів, які обробляють і передають інформацію, обмежені. Якщо причина в цьому, то це можна легко перевірити. Зайдіть на будь-який інший сайт і подивіться встановиться чи з’єднання. Якщо встановиться, тоді проблема дійсно тільки з тим сайтом. Перейдіть до нього трохи пізніше. Проблема напевно буде усунена. Інтернет відключається часто саме через це.
 • Інтернет може відключатися через збої в роботі вашого модему. Мова йде про ADSL-модемах. Іноді, телефонний сигнал, який надходить на апарат в тому ж приміщенні, що й модем, порушує, а просто, перекриває сигнал йде до модему. Через це модем перезавантажується і деякий час вимагає для відновлення своєї роботи. Є вихід в даному випадку. Існує пристрій під назвою спліттер. Це невеликий пристрій, до якого входить загальний телефонний кабель. З сплітера виходять уже два кабелі. Один в телефон, інший в модем. Це дозволяє розділити сигнал і не змішувати їх.
 • Ось основні причини того, чому відключається інтернет. Як ради зазначимо, що слід використовувати послуги провайдера, який пропонує підключення до інтернету через високошвидкісний кабель, а не через модем. В даному випадку ви заплатите менше за велику швидкість і якість інтернету, ніж при використанні телефонного кабелю і модему. У світлі розвитку нових технологій створення волокон для інтернет-проводів, можна очікувати в найближчому майбутньому повний перехід користувачів інтернету на високошвидкісні кабелі. Незабаром вчені створять матеріал, який буде здатний передавати електричний сигнал в два рази швидше, ніж є зараз.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: