Чому сохнуть губи?

загрузка...

Як же ми не любимо почуття, коли у нас сохнуть губи. Здається, що на них величезні нарости сухої шкіри, які ніколи не закінчаться. Причини цього можуть бути різні. Давайте розберемося. Отже:

Чому сохнуть губи?

Ось деякі причини сухості губ:

 • Мале кількості води, яка надходить в організм. Через зневоднення організм втрачає здатність наповнювати свої клітини молекулами води, які відповідають за зволоження шкірних покривів. Пробуйте пити більше води. Бажано джерельної.
 • Мало цукру в крові. Збільште частку солодкого у вашому повсякденному раціоні.
 • Брак різних вітамінів в крові призводить до небажаних наслідків. Багато вітаміни йдуть на відновлення організму після хвороби. При будь-якому захворюванні лікарі рекомендують пити велику кількість води, щоб постійно заповнювати запас мікроелементів і корисних речовин.
 • Брак заліза часто стає причиною тріщин на губах. В цьому випадку потрібно звернутися до лікаря, який підкаже які препарати треба використовувати для відновлення запасу заліза у вашому організмі.
 • Чому сохнуть куточки губ?

  Зазвичай, тканини на куточках губ рвуться через брак жиру і вологи. Для подолання цієї проблеми потрібно перед сном наносити спеціальний крем для шкіри. Це цілющий крем з пантенолом і ромашкою. Наносьте густий шар і залишайте його на ніч.

  І ще одне правило, яке потрібно пам’ятати при догляді за губами. Не варто користуватися губною помадою, яка містить гліцерин. Користуйтеся помадою на травах. Гліцерин забирає вологу з губ в сухих і протоплених приміщеннях.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: