Чому пітніють пластикові вікна?

загрузка...

Пластикові вікна з’являються в будинках і квартирах все більше і більше. Нові будинки будують, вже використовуючи цю технологію. Трапляється, що пластикові вікна запотівають. Давайте розберемося чому так відбувається. Отже:

Чому пітніють пластикові вікна?

При появі вологи на пластиковому пакеті, потрібно вести мову про конденсаті. Що вдає із себе це явище? Конденсат можна найчастіше спостерігати вранці. З 8 до 10:00. Як правило, склопакет запотіває тільки в холодні пори року. Зазвичай вікно пітніє тільки в одній кімнаті, коли в інших все в порядку. Ви часто можете спостерігати воду на підвіконні.

Ось основні причини запотівання вікна:

 • Однокамерні склопакети мають звичку пітніти. Звичайні склопакети, які не використовують технологію енергозбереження, часто запотівають. В даному випадку не можна економити на склопакетах, потрібно купувати якісні двокамерні рішення.
 • Під підвіконням знаходиться перекрита їм, батарея. Необхідно, щоб вікно обов’язково обдувають теплим повітрям. Підвіконня, які перекриває батарею, не дозволяє повітрю циркулювати належним чином. Відповідно, вікно не отримує потрібного тепла. Ви можете зробити декілька способів рішення. Спробуйте зменшити підвіконня. Інший варіант — винести батарею з під підвіконня. Ну і третій — придумати інший спосіб обігрівання вікна. Ось, чому потіють пластикові вікна.
 • Погана вентиляція в приміщенні не дає працювати циркуляції повітря. Вся справа в тому вологому повітрі, який залишається в приміщенні. Завдання вентиляції — всмоктувати вологе повітря і виносити його з приміщення. Якщо вентиляційні решітки забилися пилом або вентилятори перестали працювати, то вологе повітря створює конденсат на склопакеті. Для подолання такої проблеми необхідно очистити грати вентиляції або очистити самі вентиляційні канали.
 • На підвіконні біля вікна стоять квіти. Як відомо, квіти рясно постачають кисень вологою. Ця волога осідає на склі та створює непотрібний конденсат. Ну в даному випадку тільки одне рішення. Доведеться прибрати квіти з підвіконня.
 • Вікна перебувають на літньому режимі роботи. Як відомо, вікна, що працюють в літньому режимі, мають меншу теплоізоляцію, ніж вікна в зимовому режимі. Через це внутрішня сторона склопакета охолоджується сильніше. В результаті виникає різниця температур, яка призводить до непотрібного конденсату. Необхідно перевести склопакет в режим зимової роботи, щоб уникнути подальшого запотівання.
 • Приміщення, де встановлений склопакет провітрюється менше 10 хвилин в день. Ось, чому потіють пластикові вікна. Будь-яке приміщення потребує провітрюванні. Потрібно провітрювати приміщення щодня незалежно від виду вікон, які в ньому встановлені. Радять провітрювати приміщення 10-15 хвилин в день, використовуючи функцію мікропровітрювання.
 • Помилки, допущені при монтажі вікна, впливають на роботу склопакета. Проблема в тому, що при установці вікон не були дотримані всі умови. Або вікно встановилося неправильно, або укоси були зроблені невірно. В результаті цих факторів виникає продування, яке охолоджує одну зі сторін вікна, що призводить до утворення конденсату.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: