Чому 2012 кінець світу?

загрузка...

Кінець світу пророкували багато разів, його сценаріїв величезна кількість. Черговий кінець світу — 2012 рік. Чи правда, що 21 грудня стане останнім днем в історії людства? Чому кінець світу в 2012 році? Існує безліч теорій — розглянемо найпопулярніші з них.

Індіанці Майя

Таємнича цивілізація, зникла тисячі років тому, залишила нащадкам календар. Остання дата — 21 грудня. В цей день закінчиться п’ятий цикл з моменту створення роду людського, п’яте Сонце зайде, поступившись місцем новому — шостому Сонця. П’ята людська раса повинна загинути для появи нової цивілізації. Саме так передбачали індіанці Майя.

Парад планет

Явище рідкісне і загадкове, тому часто їм пояснюють різні катастрофи та катаклізми. Парад або з’єднання планет — астрономічне явище, при якому планети шикуються в один ряд. Що ж особливого в параді планет 2012 року?

Справа в тому, що в одну лінію встануть планети не тільки сонячної, але й інших систем. Такого не було ось уже 25 000 років! Деякі вчені вважають, що завдяки цьому ми нарешті отримаємо зв’язок з енергетичним центром всесвіту.

Інопланетяни

Одна з найпопулярніших теорій. Прийнято вважати, що інопланетні істоти набагато більш розвинені, ніж наша цивілізація, а тому вони можуть знати про кінець світу, який загрожує планеті Земля. На сьогоднішній день є деякі знімки і інші докази того, що до нашої планети летить величезна кількість НЛО. Деякі вважають, що вони мають намір врятувати землян, інші стверджують, що саме висадка інопланетян стане кінцем світу для нашої цивілізації.

Зіткнення з астероїдом

Чому загинули динозаври? Деякі пояснюють це зіткненням планети з великим метеоритом. І таке відбувається один раз в 500 000 років! Деякі припускають, що від зіткнення станеться сильний вибух, і нашу планету розірве на частини. Інші кажуть, що метеорит може впасти в океан, що викличе цунамі небаченого масштабу і за якісь півгодини знищить все. В одному вчені сходяться — зіткнення Землі з великим астероїдом неминуче призведе до загибелі планети.

Глобальне потепління

Про це говорять багато і давно. Швидке танення льодів призведе до глобального потепління, що несе за собою всесвітній потоп. За підрахунками вчених затопить одну третину всієї поверхні землі планети — цього явно не вистачить для всіх. Вже сьогодні ми бачимо, що з природою щось не так: урагани, смерчі, шторми, цунамі. І, як стверджують деякі вчені, це тільки початок. Чи чекає нашу планету апокаліпсис в 2012 році внаслідок природних катаклізмів? Що ж, подивимося …

Чи буде кінець світу в 2012 році і чому — сказати важко. Але багато хто всерйоз готуються до цієї події. Наприклад, в Америці з’явилися набори для виживання під час Апокаліпсису. Набір коштує всього 15 доларів і складається з темних окулярів, шапочки для душу, респіратора, антидепресантів і вітамінів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: