Чим знаменита Росія?

загрузка...

Росія — це відома країна у всьому світі. Важко уявити собі людину, яка б нічого не чув про неї. Хоча, якщо згадати про диких племенах Африки, то такі люди знайдуться. Але незважаючи на це Росія знаменита на весь світ. Давайте подумаємо про те, чим знаменита Росія? Отже:

Велич і парадокси Росії

Почнемо з того, що наша країна займає найбільшу територію, і дуже неефективно використовує такий важливий ресурс. Це велич і парадокс одночасно. Нафта, газ, різні металеві руди, ліс і багато іншого. Все це — багатства нашої батьківщини, які витратяться нашим урядом. Справа в тому, що ресурси планети не безмежні, тому необхідно в обов’язковому порядку винаходити і розробляти нові джерела енергії. На ряду з енергоресурсами, Росія володіє найбільш вагомим агропромисловим потенціалом.

Чим ще знаменита Росія? Багато людей, які щось чули про нашу країну, знають її, як правило, з не найкращого боку. Дивлячись правді в очі, варто погодитися, що Росія — це не саме стабільний і далеко не найбезпечніший держава. Недоліків суспільної системи настільки багато, що громадяни Росії іноді жахаються як можна жити в такій країні. Іноземці побувавши в деяких містах частенько відкривають від подиву роти, побачивши того, в якій злиднях живуть деякі люди. На сьогоднішній момент, Росія знаменита великою різницею між добробутом вищого класу і середнього з нижчим.

Але не тільки недоліки притаманне нашій країні. Знаменита Росія і своїми достоїнствами. Саме головне достоїнство Російської Федерації — це її громадяни. Росіяни, та й взагалі, слов’янський народ славиться своєю натурою на весь світ. Серед Росіян величезна кількість талановитих людей, які, проте, часто, не можуть реалізувати свій потенціал. Знову ж, це велич нашого народу і парадоксальність загальної системи і укладу нашого життя. Ще одна перевага росіян полягає в їх терпінні по відношенню до низької якості життя. Не всі з них миряться з порочної корумпованою системою і перебувають лідери, які відкрито заявляють про те, що росіяни повинні жити у справедливій і чесній країні.

Трохи про те, чим знамениті міста Росії. Мабуть, тільки одна країна в світі, а саме Російська Федерація, може похвалитися різношерстістю своїх регіональних центрів і провінційних населених пунктів. Справа в тому, що Росія — це сплав різних культур і традицій. Ця особливість знаходить своє відображення в різних стилях будівництва, загальної архітектури міст, пам’ятниках. Кожен більш-менш великий місто знамените на всю Росію, а іноді і на весь світ. Перш за все знаменитий тими людьми, які його прославили або подіями, що відбулися там колись. Треба сказати, не завжди слава має позитивний відтінок. На жаль, історія Росії має в своєму репертуарі дуже багато різних подій, про які іноді соромно згадувати.

Ми, громадяни Росії, не можемо похвалитися тим, що живемо дуже добре. Цим також знаменита Росія. Ситуація в країні на сьогоднішній день більш ніж нестабільна. Відсутність роботи, безгрошів’я, низький культурний рівень людей. Все це безсумнівні проблеми нашого суспільства, над якими необхідно працювати кожен день. Велика країна починається з маленького окремої людини. Хочете бачити чисті вулиці? Hе викидайте сміття де попало. Хочете бути учасником безпечного руху на дорогах? Не порушуйте правила. Країна знаходиться в прямій залежності від тих, хто її населяє.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: