Чим закінчиться серіал Обручка?

загрузка...

Російський телесеріал «Обручка» славиться своєю тривалістю і заплутаністю сюжету. За час показу Обручки навіть встиг змінитися склад акторів. У одних людей терпіння закінчилося на 400 серії, інші ж наполегливо продовжують дивитися теленовелу, щоб дізнатися нарешті, чим же закінчиться серіал обручка. Судячи за останніми даними, в серіалі очікується 831 серія. Але багато хто вважає, що поки він буде цікавий глядачам, поки буде набирати високий рейтинг, закінчення серіалу в такому випадку не буде відомо навіть режисеру і знімальній групі. Тому в будь-який момент сценаристи можуть оголосити про продовження Обручки.

Починається серіал Обручка з того, що три незнайомих героя їдуть в одному і тому ж потязі, у кожного своя доля, свій шлях і мету. Настя їде до матері, Оля їде до Москви на пошуки щасливого життя в столиці, в тому ж потязі виявляється Ігор, якого явно захоплює Настя. Весь заплутаний сюжет серіалу розповідати немає сенсу, адже ті, хто хоче знати, чим закінчиться серіал Обручка, його знають.

Як багато пишуть, самим акторам і режисерові невідомо, чим закінчиться серіал Обручка. Справа в тому, що трапляється і так, що по ходу теленовели актори самостійно пропонують сюжет подальшого розвитку фільму. Вони придумують, що може трапитися з їх персонажами в наступній серії. А також сценаристи прислухаються і до вірних глядачам серіалу Обручка. Виходить, теленовела набуває в деякому сенсі статус реаліті-шоу, грубо кажучи. Як же в такому разі дізнатися, чим закінчиться серіал Обручка?

Пропоную подивитися версії телеглядачів, які пристрасно дивляться серіал Обручка і передчувають розв’язку. Як ви пам’ятаєте, колись Сергій Гаврилов врятував Настю, коли вона хотіла стрибнути з мосту. У низці бурхливих серій Настя і Гаврилов таки одружуються. Природно, Гаврилов з Настею сильно сваряться в результаті, а Настя йде до Ігоря. Надалі Сергій ще буде з дівчиною Мілою. І Настя знову з Гавриловим. Так от багато панянки, які обожнюють серіал Обручка, бажають, щоб Настя все ж пішла від Гаврилова до Ігоря, і її проблеми, нарешті, закінчилися. Але є ще глядачі, які сподіваються, що пара залишиться разом, а героїня полюбить дитини. Як багато глядачів бажають, щоб скоріше закінчився серіал Обручка, їм здається, що не може бути дівчина Настя такою наївною, виникає негатив до персонажа.

Що стосується долі Олі, то глядачі бажають, щоб у підсумку вона залишилася зі своєю дитиною і, нарешті, знайшла собі чоловіка, гідного її. Деякі дівчата вважають, що таким чоловіком може стати Троєкуров.

Відносно пари Пашки і Мітяя, звичайно, у всіх однакові погляди. Всі пристрасно бажають, щоб вони-то точно жили довго і щасливо разом.

Звичайно, всі розуміють, що мильні опери завершуються тим, що всі живуть довго і щасливо. Так що можна не хвилюватися і ваш улюблений серіал Обручка закінчиться благополучно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: