Чим відкрити docx?

загрузка...

Коли компанія Microsoft випустила новий пакет програм серії Office, конкретніше, в 2007 році, почалися деякі проблеми. Проблеми у користувачів більш ранніх версій Офісу в плані сумісності з Офісом 2007. В Майкрософт вирішили підвищити безпеку свого дітища, збільшити функціонал і підвищити продуктивність, що з існуючими тоді форматами файлів було неможливо. Виходячи з цього, було зроблено рішення розробити нові формати файлів, а щоб людей не лякати — назвати їх схоже з попередніми версіями аналогічних форматів. Приклад тому ppt трансформована в pptx (формат презентацій ПауерПоінт), і самий мерзосвітна мутант — docx, вирощений на основі doc.

Нас цікавить конкретно файл docx, ніж відкрити його, не порушивши структури та авторських прав :) Ми розглянемо три найбільш вірних методу.

ОпенСурс або Чим відкрити формат docx

Першим розбиранні піддамо ГО. Ні, це не смайл, а абревіатура — Open Office. Юзерам операційної системи Unix (ах, часи — Linux, пардон) не з чуток знайоме це словосполучення. Наскільки ми знає, Лінукс позиціонується, як вільно-розповсюджуване ПО і ніякої комерцією там не пахне. У більшості збірок Linux Open Office являє собою основний офісний пакет, який підтримує фактично всі MS-Office формати. Природно, у линуксоидов і не виникає думок про розширення docx, ніж його відкрити і т.п.

Раджу всім любителям або просто вимушеним (так, монополія …) користувачам Windows ближче познайомитися з цим пакетом, бо знайшлися умільці, перезібрати його під платформу win. Абсолютно безкоштовний, має інтуїтивним інтерфейсом, поширений в Мережі.

Розширення docx, ніж відкрити, якщо встановлений Word 2003

Та, все-таки існує спосіб відкрити docx в word 2003! Для цього нам доведеться завантажити невеликий пакет сумісності від Майкрософт, інсталювати його і радіти життю.

Скачати можна тут: Word 2003 docx

Конвертація файлу

Найпростіший спосіб, як відкрити docx — конвертувати його в старий добрий doc. За посиланням ви потрапите як раз таки на шуканий ресурс-конвертер: Convert. Docx to. Doc

А на Mac docx просто відкрийте через Apple Pages або Microsoft Word 2008.

Тепер у вас не викличе утруднень завдання, ніж відкрити файл docx.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: