Чим шкідливе пиво?

загрузка...

У Росії неможливо пройтися по вулиці, зайти в кафе, і не побачити людей з пивом. Молодь, старше покоління, підлітки і навіть матусі з колясками п’ють цей напій. І, на жаль, мало хто замислюється, чим шкідливо пиво. Якщо Ви читаєте цю статтю, то у Вас є можливість дізнатися правду про це алкояде, і стати здоровішим, а своє життя зробити більш щасливою.

Шкода здоров’ю:

 • У пиві містяться гормони — фітоестрогени, які здатні змінювати гормональний фон людини. Відповідно, жінки стають «мужловатимі», голос грубіє, з’являється більше волосся на тілі, втрачається жіночність у фігурі. У чоловіків голос м’якшає, з’являється «пивний живіт», і навіть збільшуються молочні залози. Шкода, що цю тему слабо висвітлюють в ЗМІ, і кожне наступне покоління народжується все більше хворим …
 • Згубний вплив на потенцію — чоловіки, не дивуйтеся, якщо після періодичного вживання пива Ваш вечір закінчиться не так добре, як Ви планували.
 • Згубний вплив на фігуру — дівчата, від пивного живота дуже-дуже важко позбутися! А також стає гірше колір шкіри, через велику кількість рідини, з’являються набряки і круги під очима.
 • Вплив на внутрішні органи — таке ж згубний, як і при вживанні будь-якого алкоголю. Випиваючи пиво, Ви садите свою печінку, збільшуєте ризик захворювання раком, ризикуєте заробити гастрит, виразку шлунка або кишки, а також порушуєте функціонування практично всіх залоз (порушується вироблення гормонів, у тому числі статевих).
 • Вплив на мозок: при вживанні будь-якого алкоголю, у тому числі пива, Ви вбиваєте клітини мозку, який виводяться із сечею. Висновок: при вживанні пива людина повільно, але вірно деградує. Адже раніше Росія була в числі лідерів за рівнем освіти в світі.
 • Соціальний аспект:

 • Більшість злочинів скоюються під дією алкоголю — ДТП, грабежі, вбивства, хуліганство … І адже всього лише пляшка пива може викликати помутніння розуму, від якого можуть загинути люди. Страшна статистика …
 • Алкоголізм — подивіться навколо. Росія — збіговисько алкоголіків. І що Ви думаєте, всі вони починали з дитинства пити горілку? Ні, більшість балувалися пивком по молодості. Далі — більше. Так що, що шкідливіше — пиво або горілка — спірне питання. Будь-який алкоголь, в будь-якій кількості — зло!
 • Народження дітей-інвалідів. Доведено, 90% хворих дітей народжуються у людей, які незадовго до, під час зачаття вживали алкоголь!
 • Бережіть себе! будьте здорові! Давайте будемо здоровою нацією!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: