Чим корисний секс?

загрузка...

Наша сьогоднішня стаття буде становити особливий інтерес, мабуть, для кожної дорослої людини, який веде активне статеве життя. Чим корисний секс? Ось на яке питання ми дамо вам розгорнутий і точну відповідь. До слова, особиста статеве життя людини рідко добре усвідомлюється ним самим, тому слід приділяти особливу увагу подібним питань у своєму житті. Отже:

Секс і його корисні властивості

У самому основному, природному плані секс — це засіб задоволення однієї з найбільш базових потреб — потреби продовження роду і таким чином зміцнення себе в цьому світі. Статевий інстинкт дозволяє всім видам тварин відтворювати себе і розвивати життя. Це одна з найголовніших характеристик сексу. Однак, говорячи про людей слід пам’ятати про те, що статева поведінка виходить далеко за рамки біологічних потреб і втілює собою важливий психологічний, екзистенційний і соціальний фактор життя будь-якої людини.

Крім задоволення фізіологічної потреби і розрядці статевого потягу, існує і незаперечна психологічна складова сексу. Статевий акт — це дійство, яке дарує людині цілий спектр сильних переживань і реакцій, згодом мають той чи інший вагомий ефект. Секс напряму впливає на наш настрій і життєвий тонус посредствам, в тому числі, і вироблення необхідних гормонів. Тому секс корисний для здоров’я і душевної гармонії.

Чи корисний анальний секс

Давайте поговоримо про незвичайний вигляді сексу і про те, чим корисний анальний секс? Грубо кажучи, анальний секс не був передбачений природою, як основний вид статевої поведінки людини. У зв’язку з цим, анальний отвір індивіда не володіє потрібними органами стимуляції і отримання задоволення. Не дивлячись на це, багато хто відчуває насолоду при заняттях анальним сексом. Важко говорити про користь анального сексу. Однак він незамінний, якщо два людей, які бажають здійснити статевий акт, але не мають для цього необхідними засобами. Таким чином, анальний секс поширений серед представників чоловічої статі гомосексуальної орієнтації. Також, анальний секс доречний, якщо партнерка інфікована або страждає відсутністю можливості розміщення в своєму піхву члена партнера. Це може бути в силу фізіологічних особливостей або травм. Особливої згадки вимагає обережності при занятті анальним сексом. Неминучі больові відчуття при недостатній розслабленості сфінктера анального проходу або занадто швидкому введенні статевого члена. Часті заняття анальним сексом можуть привести до нетримання калу, що точно не сподобається вашому сексуальному партнерові. Також імовірно розвиток раку товстої кишки при частих анальних статевих актах.

Чим корисний оральний секс

Багато людей люблять цей вид сексу і активно ним займаються. Давайте трохи поговоримо про нього. Всі лікарі в один голос говорять про те, що оральний секс повинен бути захищений презервативом також як і вагінальний. Однак, часте недотримання цих правил викликано тим, що навіть тонкий презерватив значно знижує чутливість статевих органів, а гумовий присмак у роті при оральному сексі тим більше не доставляє ніякого задоволення. Головна небезпека орального сексу — це зараження статевих органів різними мікроорганізмами. Користь від орального сексу носить скоріше психологічний характер.

Секс. Чим він корисний для жінки? Існує кілька аспектів у даному питанні:

 • Секс — прекрасний засіб скинути пару кілограм і стежити за своєю фігурою. Особливо це стосується активного та інтенсивного статевого акту.
 • Згідно з останніми дослідженнями регулярний секс дуже добре позначається на імунітеті, як чоловіки, так і жінки.
 • Позитивний вплив сексу на шкіру також підтверджено наукою. Під час статевого акту активно виробляється колаген, так необхідний для здорової і красивої шкіри.
 • Секс — відмінний метод боротьби зі стресом.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: