Чим корисні яблука?

загрузка...

Яблука — один з найпопулярніших фруктів у нашій країні. Круглої рік, а влітку особливо, яблука можна зустріти практично в кожному домі! Причиною цьому є те, що яблука не тільки надзвичайно смачні, але і дуже корисні! Але чим корисні яблука, які корисні речовини вони містять, і який позитивний ефект можуть надавати на організм? Давайте спробуємо розібратися!

Що корисного в яблуках

По-перше, близько 0.6% маси яблука становить клітковина — харчові волокна, целюлоза, яка є джерелом глюкози для нашого організму. Крім того, клітковина виступає як нормалізатор травлення — багато дієтологів рекомендують вживання продуктів містять клітковину між прийомами їжі. Ось чим корисні зелені яблука, визнані кращим продуктом для «перекусів» між прийомами їжі!

друге яблука є цінним джерелом вітамінів і мікроелементів! Можете собі уявити — вітаміну А в яблуках в півтора рази більше, ніж у цитрусових, а за кількістю вітаміну B2 яблука помітно випереджають інші фрутки, але ж цей вітамін корисний для травлення, а також стимулює зростання!

третє яблука містять до 0.3% маси пектину — речовини, яка разом з клітковиною дозволяє знизити рівень холестерину в крові!

Чим корисні яблука для організму

 • Яблука захищають від атеросклерозу та серцевих захворювань! Завдяки зниженню рівня холестерину, про який ми говорили вище, знижується небезпека закупорки судин бляшки холестеринів, запобігає розвиток атеросклерозу судин, а вживання всього двох-трьох яблук в день, за умови збалансованого харчування, може знизити ймовірність серцевого нападу на 32%!
 • Яблука дозволяють нормалізувати травлення! Завдяки харчовим волокнам (клітковині) яблука можуть виступати в якості нормалізаторів травлення — як засіб проти закрепів. Важливо також зазначити, чим корисні печені яблука — вони можуть виступати в якості легкого проносного і сечогінний засіб! Крім того свіже зелене яблучко може виступати відмінним засобом проти нудоти або навіть зупинити від блювоти!
 • Яблука корисні діабетикам! Не дивлячись на велику кількість цукру в яблуках, вони не можуть нашкодити діабетикам, тому що містять фруктозу, не викликає гіперглікемію.
 • Яблука можуть виступати в якості чудового засобу проти безсоння! Вміщені в яблуках мікроелементи сприяють мозкової активності і підтримують нервову систему! Крім того свіжовичавлений яблучний сік можна давати плакав маленькій дитині, щоб той заспокоївся — сік володіє прекрасним заспокійливу дію.
 • Не варто забувати, що яблука містять велику кількість антиоксидантів, які захищають організм від раку! Крім того, яблука містять фітонциди, що володіють дезинфікуючим дією! Яблука навіть захищають зуби від карієсу! Володіючи такою кількістю корисних властивостей яблука є ключовим елементом раціону будь-який, піклується про своє здоров’я, сім’ї! Приємного апетиту!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: