Чи правдиві тести на сумісність

загрузка...

Здається, що сучасна наука дійшла до таких висот, що легко дозволяє прорахувати результат будь-яких відносин. Фахівці з психології стверджують, що особистість людини легко піддається аналізу і існують тести, які підкажуть, якими особливостями характеру ви володієте, за кого вам краще виходити заміж, в якій області будувати кар’єру і навіть, на скільки ви сумісні з вашим партнером.

Дійсно, було б непогано знати з самого початку, чи підходите ви один одному і яких підводних каменів варто очікувати від відносин.

Залишилося дізнатися, чи правдиві ці чудові тести.

Які тести бувають?

Подібних тестів існує велика кількість, вони різноманітні, тому так популярні. Вибрати тест можна будь: той, який подобається за формою і той, який влаштовує за змістом.

Одні автори пропонують представити себе і об’єкт любові в якихось мильних міхурах і аналізувати ті кольорові гами, які виникають у вашій уяві. Інші пропонують пройти стандартний тест з набором питань і стандартними варіантами відповідей. Є тести і такі, які видають результат на основі ваших малюнків, віршів, асоціацій і навіть поцілунків.

Ці тести засновані як на наукових дослідженнях, так і на авторських розробках. Вони можуть бути класичними і підкреслено оригінальними.

В результаті ви отримаєте суворий вердикт: бути чи не бути. Іноді автори пропонують навіть варіанти вирішення проблеми і корекції ваших відносин. Але частіше це просто короткий «ви сумісні» або «між вами немає нічого спільного».

Де шукати такі тести?

Найпростіший і доступний спосіб в наш час — це Інтернет. Тисячі сайтів пропонують сотні різних варіантів подібних тестів, варто тільки забити в рядку пошуку заповітні слова. Здебільшого ці тести схожі один на одного, як дві краплі води, а результати навіть у однакових тестів можуть кардинально відрізнятися.

Окрім цього є і спеціальні книги, збірки різних тестів, розроблені психологами. Їх можна придбати практично в будь-якому магазині і пройти самостійно.

Ще один варіант — звернутися до фахівця. Психологи, фахівці з соціоніки володіють достатньою інформацією в галузі типування особистості і аналізу відносин, вони запропонують кілька тестів, які допоможуть вам розібратися у ваших стосунках.

Вірити чи не вірити?

Вірити чи не вірити таким тестам — справа суто особиста. Але, перш ніж приймати серйозне рішення, варто прислухатися і до своєї інтуїції і до голосу розуму.

Варто знати, що будь типування, будь-яке узагальнення — це гарантія того, що результат буде з похибками. Як не існує якогось типу особистості в чистому варіанті, так і не існує відносин, про яких з упевненістю можна сказати, що вони перспективні або безнадійні.

Крім цього, потрібно враховувати, що всі ці тести часом придумують люди, що володіють вельми сумнівними знаннями в області психології. Особливо це відноситься до Інтернет. Велика ймовірність зайти на сайт, на якому вся інформація взята практично «зі стелі» і не підкріплена ніякими науковими даними.

Тести, які пропонують довіряти інтуїції, образам, які спливають у вашій свідомості, так само не можуть бути 100% достовірні. Без спостереження досвідченого психолога неможливо правильно інтерпретувати і аналізувати те, що ви бачите або відчуваєте.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: