Чи можна завагітніти з презервативом?

загрузка...

v Відео — «Чи можна завагітніти з презервативом»

Питання якісного запобігання від небажаної вагітності дуже важливий в наші дні. Кількість абортів зростає серед молодого покоління. І це дуже сумно, тому що результатом аборту може стати і безпліддя. Чи не краще заздалегідь правильно оберігатися, щоб надалі уникнути зайвих проблем? Сьогодні ми поговоримо про презервативи, як метод контрацепції, про те, чи можна завагітніти з презервативом.

Чи можна завагітніти, захищаючись презервативом

Презерватив відноситься до бар’єрних методів контрацепції і вважається надійним засобом захисту від небажаної вагітності. Але завагітніти через презерватив все-таки можна, навіть якщо використовувати його правильно. Як це відбувається? Якщо для жінок розмір статевого члена значення не має, то для можливості зачаття через презерватив — має. Презерватив не є безрозмірним. При дуже сильному розтягуванні презерватива і терті на ньому з’являються смужки, схожі на розтяжки, через які можуть проникати в піхву сперматозоїди. Пишуть, що чоловік з великим розміром члена має ризик в 50% зачати дитини, використовуючи презерватив.

Бувають і випадки, коли презерватив рветься, і завагітніти після презерватива не складає труднощів. Найчастіше причиною цього є нестача природного мастила жінки. В такому випадку можна збільшити час прелюдії, щоб більше порушити жінку або використовувати мастила на водній основі.

Ймовірність завагітніти з презервативом

Шанс завагітніти з презервативом або при іншому методі контрацепції прийнято вимірювати за допомогою індексу Перля. Його можна назвати коефіцієнтом невдач, за яким і визначається ризик вагітності. За даними від 2007 року якщо людина буде користуватися презервативом правильно, постійно, щоб виконувати всі інструкції, то ймовірність вагітності з презервативом становитиме 2%. Якщо ж дивитися по всім людям, які застосовують презервативи, то шанси завагітніти будуть 15%. Вважається, що презерватив варто лише на п’ятому місці по ефективності захисту від небажаної вагітності. Велику ефективність мають внутрішньоматкова спіраль, чоловіча стерилізація, жіноча стерилізація і протизаплідні таблетки (оральні контрацептиви).

Ризик завагітніти з презервативом залежить від Вас

Найпоширеніші помилки при використанні презерватива:

 • Дуже часто пари неправильно надягають презерватив на початку статевого акту, а потім їм доводиться переодягати його в самому процесі акту, внаслідок чого може наступити вагітність. Якщо презерватив розкручується з працею, то це означає, що ви неправильно його одягаєте.
 • Упаковку від презерватива відкривають зубами і ушкоджують його.
 • Ви ризикуєте завагітніти, якщо надягаєте презерватив в процесі або в кінці статевого акту. Щоб презерватив захищав пару від небажаної вагітності, його слід надягати на самому початку статевого акту.
 • Використання двох презервативів відразу не тільки не поліпшує захист, а навпаки є небезпечною помилкою.
 • Якщо Ви відчуваєте, що презерватив порвався, то необхідно негайно витягнути статевий член з піхви.
 • Якщо в процесі одного статевого акту ви з партнером використовуєте різні види сексуальних контактів, то Вам треба обов’язково міняти презерватив між ними.
 • Пари в пориві пристрасті можуть забути перевірити термін придатності презерватива на його упаковці. Або виробники дешевих презервативів забудуть вказати його, а люди не звернуть на це увагу.
 • Цілісність презерватива може бути порушена при використанні мастил, непридатних для використання разом з ним. Вибирайте мастила виключно на водній основі, інакше інші види мастил зашкодять латекс, з якого зроблений презерватив.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: