Чи можна з першого разу завагітніти?

загрузка...

Життя — чудова штука, але вона так непередбачувана. Це стосується і вагітності. Жінка, яка приймає протизаплідні таблетки, може випадково забути якось випити її. Використовуваний презерватив може порватися під час сексу. Перерваний статевий акт може випадково не перерватися. Та й взагалі, ці способи не дають повної гарантії запобігання від небажаної вагітності. Якщо щось подібне сталося або Ви просто забули оберегтися, чи можна з першого разу завагітніти?

Звичайно, можна! Так відповів би будь-який лікар. Чутки про те, що завагітніти можуть тільки ті, хто живе регулярним статевим життям, є величезним небезпечним помилкою!

Якщо дівчина вступила у свій перший сексуальний контакт і позбулася невинності, чи може вона завагітніти після першого разу? Може! До речі, не так давно проводилося соціологічне дослідження, в якому брали участь 400 молодих дівчат. 80% з них не оберігалися під час свого першого статевого акту. Не важко здогадатися, звідки такі великі цифри у статистиці небажаних вагітностей серед юних осіб. Адже завагітніти з першої спроби можна! Як тільки у дівчини наступили перші місячні, вона здатна завагітніти, і про це потрібно пам’ятати. І до речі, можна завагітніти, навіть якщо дівчина не позбулася невинності, тобто не порвалася дівоча пліва. В ній є невеликі отвори для виходу менструації, через які сперматозоїди можуть проникнути всередину під час статевого контакту. Звичайно, все зрозуміло, що в перший раз голову може запаморочити атмосфера романтики і пристрасті, молоді люди можуть забути про оберігання, багато через таке проходили. І якщо вже це сталося, не варто замикатися в собі і думати над вирішенням поодинці. Одна голова добре, а дві — краще, як ви знаєте. Ви можете порадитися з мамою або зателефонувати 03, де дадуть компетентні рекомендації прямо по телефону. Не затягуйте з цим, тому що існують методи, які необхідно застосовувати відразу. Наприклад, якщо сперма чоловіка потрапила в вас, то деяким можна випити таблетки постенор, щоб запобігти вагітності. Але перед цим обов’язково слід звернутися до лікаря з питанням, чи можна саме Вам приймати ці таблетки. До 16 років пити їх не в якому разі не можна! Також приймаючи таблетки не один раз, остерігайтеся можливих ускладнень.

А якщо Ви хочете завагітніти з першого разу, тоді можна тільки радіти такій ймовірності, що має місце бути. У перший раз завагітніти можна і просто так, але щоб збільшити ваші шанси, рекомендують слідувати деяким інструкцій.

 • Перший спосіб полягає у відстеженні своєї овуляції. Зазвичай день овуляції повинен знаходитися в середині менструального циклу, який становить 26 — 30 днів. Але організм кожної жінки працює по-своєму, до того ж можуть виникнути стресові ситуації, проблеми зі здоров’ям, які також вплинуть на день настання овуляції. З моменту овуляції дозріла яйцеклітина живе до двох днів, цей період має найвищу ймовірність вагітності.
 • Кажуть, що поза при статевому акті принципового значення не має. Але жінкам із загином матки рекомендують перевернутися на живіт після статевого акту і в такій позі полежати деякий час. А рекомендація для всіх жінок, що бажають завагітніти полягає в тому, щоб не вставати з ліжка протягом 20 — 30 хвилин після сексу.
 • Ніколи не варто переживати, якщо завагітніти з першого разу не виходить. У Вас може бути все в порядку зі здоров’ям, і овуляція може приходити правильно, і статеве життя мати регулярний характер, але в перший раз завагітніти не вийшло. Тільки 20% жінок зі статистики вагітніють з першої спроби. Пробуйте з коханим на протязі року, а потім слід обов’язково звернутися до лікаря.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: