Чи можна вагітним засмагати в солярії?

загрузка...

Вагітній жінці не можна довго перебувати на сонці, загоряти. А чи можна вагітним засмагати в солярії?

Для початку відповім вам на запитання: чому не можна довго перебувати на сонці?

По-перше, в організмі вагітної жінки змінюється гормональний фон. І під дією сонячних променів (ультрафіолету) на шкірі можуть з’являтися пігментні плями. Ці плями або зникають після пологів, або залишаються на все життя.

друге, перебуваючи на сонці, підвищується температура внутрішніх органів і температура плода. Якщо плід знаходиться в такому стані досить тривалий час, це може спричинити за собою пошкодження мозку.

По-третє, частина вчених бачать взаємозв’язок порушень розвитку нервової системи майбутньої дитини і впливом на організм матері ультрафіолетового випромінювання.

Чи можна ходити в солярій вагітним

Вплив засмаги в солярії на організм вагітної не вивчався. Лікарі радять утриматися від штучного загару. Засмагаючи в солярії, жінка і її майбутня дитина схильні до того ж ризику. Через зміни гормонального фону під дією ламп солярію можуть з’являтися пігментні плями. До того ж у період вагітності шкіра жінки стає більш чутливою до зовнішніх чинників. Є великий ризик обгоріти.

Зверніться до свого гінеколога, який вас спостерігає, і запитайте у нього «Чи можна ходити в солярій під час вагітності?» Звичайно, у кожного на це питання є своя відповідь. І твердження про те, що при дії ультрафіолетових променів виробляється вітамін D, такий необхідний як дорослому організму, так і дитячому, все частіше приводить нас до роздумів на тему «Чи можна ходити в солярій при вагітності».

Сучасні вчені все частіше відзначають, що штучний загар не так вже й поліз. Особливо не рекомендовано ходити в солярій вагітним. Варто задуматися про здоров’я майбутньої дитини. Сильне УФ випромінювання може привести до різних захворювань.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: