Чи можна телефон використовувати як веб-камеру?

загрузка...

Якість інтернету в наші дні дозволяє нам абсолютно нормально користуватися відеодзвінки, наприклад, через програму skype. Для цього користувачеві буде потрібно веб-камера, але не всім пощастило мати її, як вбудовану в ноутбук або комп’ютер. Доведеться купувати, подумаєте ви. Але найкмітливіші задумаються, а чи можна використовувати телефон як веб-камеру.

Відповідаємо вам, можна! Не обов’язково витрачати гроші на веб-камеру, коли під рукою є смартфон. Також вам буде потрібна певна програма, яку можна завантажити в інтернеті. Встановивши її на комп і телефон, синхронізувавши їх між собою, той же скайп відразу запропонує використовувати камеру смартфона для відеодзвінків. Пропонуємо вам скористатися наступною інструкцією:

 • Викачуємо собі на комп’ютер програму Mobiola WebCamera.
 • Відриваємо інсталяційний файл і виробляємо установку. Натискаємо далі, тепер погоджуємося з ліцензійною угодою, потім знову «далі» або змінюємо певну директорію установки, «далі» або самі вказуємо папку в меню «пуск», якщо треба ставимо галочки: 1 — створити іконку на робочому столі, 2 — автозапуск, натискаємо «install». Поставте 2 галочки і натисніть «finish».
 • У вас автоматично почнеться установка програми в телефон.
 • Запускаємо програму і готово!
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: