Чи можна нарощувати нігті вагітним?

загрузка...

Якщо ви коли-небудь нарощували нігті, то напевно ви коли-небудь задавалися питанням: чи можна нарощувати нігті вагітним? І як це може відбитися на здоров’я майбутнього малюка?

Вчені проводили дослідження і дійшли кількох висновків про можливий вплив на майбутню дитину речовин, які використовуються при нарощуванні нігтів.

До складу хімічних речовин для цієї процедури входить речовина під назвою метакрилат. Одна зі складових метакрилату (метилметакрилат) може шкідливо впливати на розвиток плода і навіть викликати різні пороки в розвитку дитини. Але так само вчені з’ясували, що в тій концентрації, в якій він використовується при нарощуванні нігтів, ніякої шкоди це речовина нанести дитині не може. Ті препарати, в яких метилметакрилат перевищує допустиму норму, вже заборонені до використання. Його можна зустріти хіба що в матеріалах, чий виробник Китай і Корея.

В Америці і Європі виробники матеріалів для професійного нарощування нігтів використовують більш безпечний етілметакрілат. Він абсолютно нешкідливий для плода. І ви можете не турбуватися про те, чи шкідливо нарощувати нігті вагітним.

Нігті можна нарощувати двома способами: акрилом та гелем. Але чому вагітним не можна нарощувати нігті акрилом, а гелем можна? Справа в тому, що акрил має різкий запах і створюється враження, що при випаровуванні він завдає шкоди плоду. Зауважу, що гель так само як і акрил випаровується, просто він не має запаху. А якщо повернутися до складу, то треба додати що як раз гель містить в своєму складі той самий метилметакрилат, який так шкідливий для малюка. Так що краще вибирайте погано пахне акрил, ніж небезпечний гель без запаху.

Потрібно не забувати і про лаку для нігтів. Адже ми використовуємо його відразу після нарощування. А наскільки шкідливий він при вагітності? У складі кожного лаку для нігтів, так само як і в складі матеріалів для нарощування нігтів міститься формальдегід. Це отруйна і токсична речовина, але тільки в більших дозах. А використання лаку для нігтів може нашкодити якщо тільки мамі, але не майбутньому малюкові.

Підведу підсумок. Нарощувати нігті вагітним не забороняється. Але потрібно пам’ятати про два правилах. Приміщення, в якому Ви нарощуєте нігті, має весь час провітрюватися. І Ваш майстер повинен використовувати тільки сучасні матеріали хороших виробників.

А щоб уникнути алергічної реакції, після нарощування промийте ніс чистою мінеральною водою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: