C ніж п’ють вино? Правила подачі і вибір страви до вина

загрузка...

Мабуть, не кожен любитель випити може похвалитися культурою пиття такого благородного напою як вино. І не кожен сходу вам роз’яснити яке вино слід подавати до того чи іншого блюда. Спробуємо ж розібратися яке вино з чим краще пити.

З усього різноманіття вин, звичайно ж, поєднувати вибране блюдо з ним дуже важко, але, керуючись нашою статтею і дотримуючись простих правил, ви правильно зробите вибір з чим пити вино.

Любителям білого столового відповіддю на питання «З чим же подати біле вино до столу?» будуть рибні страви, а так само блюда з різними сортами сиру. Підійдуть ще й дичину, цеплята чи курка. М’ясні страви — будь то яловичина, свинина, баранина, а так же ковбаса, шинка або сало, краще поєднувати з червоним столовим вином.

З чим пити напівсолодке вино?

Не помилитеся якщо на столі поруч з пляшкою ароматної напівсолодкого поставите овочі або як альтернативний варіант — морські продукти, такі як краби, устриці або раки.

Якщо ж ви любитель ігристого вина? Сухе або напівсухе шампанське можна поєднувати з будь-яким блюдом, крім маринадів або оселедця. Зауважимо, що прекрасно вони поєднуються з фруктами.

І все ж хочеться відзначити, після всього вище написаного, важливе місце при поєднання страви та вина займає його власне приготування. Потрібно керуватися такими невигадливими правилами: складні смаки вимагають простих вин, навпаки складні вина потребують простих смаках. Простіше кажучи, чим тонше смак у вина, тим простіше має бути їжа. Нічого не повинно перешкодити відчути весь букет цього напою.

Існує ще один важливий аспект в подачі вина, який, безумовно, варто брати до уваги. Це температура вина. Якщо ви не звернули увагу на цей факт, то найкращі смакові якості вина будуть втрачені і враження від випитого вина будуть далеко не найкращими, якими могло б воно вас вразити.

Природно, що для кожного сорту вина є своя найкраща температура подачі. Для сухих вин пропонується оптимальна температура 10-12 ° С, для червоних ж 10-14 ° С. Якщо ви задумаєте пригощати ваших гостей шампанським, то рекомендований градус 7-9. Якщо ж серед вас любителі вина по міцніше, то тут і температура подається міцного вина повинна бути 16-18 ° С.

Але ми б порадили вам ще при правильній подачі температури вина, звернути увагу на ще один цікавий і не мало важливий факт. Краще подавати вино з температурою трохи нижче оптимальної. Так би дати вину зігрітися до потрібної температури в келиху, тримаючи його в руках.

Це найбільш важливі правила, яких слід дотримуватися при виборі вина до вашого столу. Сподіваємося тепер у вас не виникне питань з чим пити сухе або напівсолодке вино. Приємного вам вечора, цінителі благородного напою богів!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: