Біоревіталізація — самовідновлення шкіри

загрузка...

Більшість жінок на планеті шукають способи зберегти красу і молодість якомога довше і хочуть, щоб шкіра залишалася пружною і гладкою, а овал обличчя збережуть свої обриси. Нікому не дано владу зупиняти час, проте можливо зменшити і уповільнити появу ознак старіння за допомогою досягнень сучасної естетичної медицини.

Відомо, що шкіра людини багатошарова, і кожен шар виконує важливу функцію. Глибокий шар шкіри — дерма, містить колагенові і еластинових волокна, які відповідальні за пружність шкіри і збереження красивого овалу обличчя. На тому ж шарі знаходиться гіалуронова кислота, так званий гидроколлоид, який робить шкіру пружною, ніжною і бархатистою за рахунок того, що зв’язує воду. Саме через дефіцит гіалуронової кислоти шкіра в’яне, втрачає еластичність і на ній з’являються зморшки. На підставі результатів багаторічних досліджень біохіміки та дерматологи створили різні препарати і процедури на основі гіалуронової кислоти для профілактики і лікування вікових змін шкіри. Однією їх таких, популярних сьогодні, процедур є біоревіталізація. Цей метод неінвазивної терапії є різновидом мезотерапії.

Слово біоревіталізація можна перекласти як біологічна реанімація, або пожвавлення. Ця інноваційна технологія повертає шкірі красивий колір і еластичність, а також захищає її від вільних радикалів (продукти процесів окислення, які надають руйнівну дію як на шкіру, так і на весь організм в цілому).

Процедура

Під час процедури біоревіталізації гель або просто гіалуронова кислота вводяться під шкіру за допомогою ін’єкції чи в мікроампул. При коригуванні овалу обличчя ін’єкції роблять по контуру обличчя. Гель не викликає алергії і запускає в шкірі процеси, стимулюють вироблення білків (колагену і прогестину) і гіалуронової кислоти. Ці речовини захищають шкіру від втрати вологи, появи нових і поглиблення вже наявних зморшок. Омолоджуючий ефект зазвичай стає помітний після другої процедури і зберігається протягом трьох років.

Ця процедура рекомендується тим, у кого спостерігаються різні ознаки втрати зневоднення і старіння шкіри: зменшення еластичності, поява мімічних та інших зморшок, нездоровий колір обличчя (особливо часто буває у курців) або підвищена пігментація. Причиною цих змін, окрім природних процесів старіння, можуть бути: дія ультрафіолетових променів, перенесені захворювання, швидке зменшення ваги, використання агресивних засобів для пілінгу і так далі.

Фахівці рекомендують проходити першу процедуру биоревитализации в 30-35 років. Звичайно, це можна зробити і, скажімо, в 50 років, але до того часу шкіра вже настільки зміниться, що очікувати радикальних змін на краще не варто. Зате якщо почати правильно доглядати за шкірою під час, в тому числі і раз на кілька років проходити такі процедури, як біоревіталізація, є шанс чудово виглядати в 50 років, і навіть у більш старшому віці.

Протипоказання

Біоревіталізація протипоказана вагітним жінкам і також при серйозних захворюваннях і наявності викликаних інфекціями уражень шкіри у тих місцях, куди роблять ін’єкції.

Якщо у пацієнта з’являються ознаки передчасного старіння, біоревіталізація можна проводити в профілактичних цілях. Перші дві процедури зазвичай проходять з інтервалів в 15-20 днів, потім для закріплення результату потрібно робити процедуру один раз в кожен 3-4 місяці. Наступного разу біоревіталізація знадобиться пацієнтові через 3-4 роки.

Коли ознаки старіння вже дуже помітний, видимий позитивний результат може бути досягнутий за 2-3 процедури, інтервал між якими також становить 15-20 днів.

За 20-30 хвилин до початку процедуру шкіру змазують спеціальним кремом, що володіє анестетіческій ефект, тому ін’єкції для пацієнта практично безболісні. У більшості випадків сліди від уколів зникають вже на наступний день після процедури.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: